Davayı Satanların Söz Söylemeye Hakkı Yok

TÜRKAV Genel Başkanı İbrahim Vatansever sert çıktı
Bu haber 2017-07-03 13:46:22 eklenmiş ve 452 kez görüntülenmiştir.

Davayı Satanların Söz Söylemeye Hakkı Yok

 

TÜRKAV Genel Başkanı İbrahim Vatansever, 110 şube ve tüm üyeleri ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını açıkladı. Vatansever, “Sözleriyle kendisini şahsiyetsizleştiren bir ozan bozuntusu önce davayı nasıl sattığının hesabını versin” dedi.

 

ANKARA - Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Genel Başkanı İbrahim Vatansever, 110 şube ve tüm üyeleri ile Sayın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında olduklarını açıkladı. Vatansever, “Sözleriyle kendisini şahsiyetsizleştiren bir ozan bozuntusu önce davayı nasıl sattığının hesabını versin” dedi.

 

Milliyetçi Ülkücü Hakarete ve Liderine hakaret eden her türlü zihniyeti kınadıklarını ifade eden TÜRKAV Başkanı İbrahim Vatansever, yaptığı yazılı açıklamada şöyle dedi:

 

BİR AÇIKLAMA İLE KINADI

 

“Türklüğün bekası ile birlikte vücut bulan nizam-ı âlem ve ilah-ı kelimetullah davasının siyasallaşması neticesinde, camiamıza, ideolojimize, yaşam tarzımıza ve Türk Milletinin sinesinden çıkan Milliyetçi Hareket Partisi’ne ve Ülkücü Hareket’in Lideri Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli ile Ülkücü Camiamıza hakaret eden her türlü zihniyeti şiddetle, nefretle kınıyor ve aşağıdaki açıklamayı yapmayı Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) olarak gerekli görüyoruz.

 

Bizler, henüz reşit olmamışken gözümüzü açtığımızda gördüğümüz ve her gördüğümüzde iliklerimize kadar gururla hissettiğimiz üç hilalimizin altından sağa sola ve menfaate yalpalamadan hiçbir yere ayrılmadığımız ve hiç eski olmayıp hala yeni durabilen ülkücüleriz. 

 

ÇİLE ÇEKENLERİ SATAN ADAM

Menfaatçi yanının ağır bastığını bildiğimiz fakat dillendiremediğimiz, 12 Eylül ihtilalinde, 'ya zindana, ya gurbete' ikilemiyle karşılaşınca, Almanya'ya kaçtığını değil gittiğini söyleyen zat; idamla yargılandığı halde vatanını tercih eden ve 4,5 yıl cezaevinde yatan Başbuğ Alparslan Türkeş dâhil, idam sehpasına yürüyenleri ve yıllarca işkenceler altında cezaevinde çile çekenleri satmıştır.

 

Adını kutsal davamız ile bütünleştirip ariflikten nasibini almamış insan müsveddesi ve şeref erozyonu içerisinde kaybolup gitmiş şahsı büyük İslam Âlimi Mevlana Celaleddin-i Rumi’nin sözleri çok güzel tarif etmektedir.

 

“Suskunluğum asaletimdendir

 

 Her lafa verilecek bir cevabım var.

 

 Lakin bir lafa bakarım laf mı diye.

 

 Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?”

 

Lidere ve davaya sadakat gösterenleri destanlaştıran Ülkücü Hareket, Bozkurt olduğunu zannedip it bile olamamış taş attığını iddia eden çukur insanları ve onlara yalakalık yapıp bu davanın ekmeğini yiyip davaya ihanet edenleri ve dil uzatanları tarihin karanlık köşelerine mahkûm etmiştir.

 

 

ŞEREFSİZLİĞİN GÖSTERGESİ

 

Hayat biçimini tarzını ilkesini koltuktan paradan ve onların anladığı dünyalıklardan yana koymayıp “Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” şiarı üzerine kurmuş bir lidere ve Ülkücü Camiaya böylesine şerefsizce sözler sarf etmek, Türklüğe ve Hareketimize ihanetin, kahpeliğin, iğrençliğin göstergesidir.

 

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) olarak yurt genelindeki 110 şubemiz ve üyelerimiz ile Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin yanında olduğumuzu ve Genel Başkanımıza dil uzatmaya varacak kadar ileriye götüren, sözleriyle kendisini şahsiyetsizleştiren ve adileştiren ozan bozuntusunu kınadığımızı tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.”

 

İbrahim Vatansever

Türkav Genel Başkanı

 
Kaynak: Ortadoğu Gazetesi
ETİKETLER : Davayı Satanların Söz Söylemeye Hakkı Yok TÜRKAV Genel Başkanı İbrahim Vatansever ozan arif
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber'i Okuma Sıklığım ...
Hep Açıktır
Haftada En Az Bir Defa
2 Günde Bir
Her Gün En az 1 Kere
15 Günde Bir
Ayda Bir
İlk Defa Okuyorum
Cantürk Haber
© Copyright 2015 Cantürk Haber Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
Cantürk FM Dinle
Arabesk Alemi Dinle
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Trafik Kazaları
Seçimler
SPOR
Beşiktaş
Galatasaray
Fenerbahçe
Trabzonspor
SİYASET
Devlet Bahçeli
Başbuğ Alparslan Türkeş
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Milli Eğitim Bakanlığı
Engelli
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat