Arabesk Aleminin Marka Tescili Yapıldı

Radyo Arabesk Alemi Duyuru
Bu haber 2017-07-20 13:40:54 eklenmiş ve 583 kez görüntülenmiştir.
Arabesk Aleminin Marka Tescili Yapıldı
 
 
Radyo Arabesk Alemi Duyuru 
 
 
Sevgili dinleyicilerimiz. Radyo Arabesk Alemi Cantürk Medya bünyesinde 2013 yılında yayın hayatına başlamıştır. İlk günden bugüne kadar en iyi şekilde dinleyiciye ulaşmak ve kaliteyi sizlere yaşatmak için sesimizle olmasa da müziklerimizle hep yanınızdaydık. Elimizden geldiğince çalışmalarımıza ve az da olsa paylaşımlarımıza devam ettik.
 
Gereksiz konuşmalar-reklamlar-tanıtımlar – yayıncılığa gönül vermiş ancak tam anlamıyla kendini geliştirememiş yayıncılarla vs karşınıza çıkmadık. Kısıtlı zamanımız olmasına rağmen sürekli bir mücadele içinde olduk. İşimizi ne kadar iyi yapabildiğimizin takdiri siz dinleyicilerimize bırakmak en doğrusu olacaktır. Olumlu veya olumsuz her şekilde ulaşan kişi ve yazılara en kısa sürede cevap vererek sizlerle olan samimiyetimizi ve radyo – dinleyici bağını koparmadık.
 
Ancak bazı kesimler tarafından radyomuz karalanmaya, küçültülmeye, saldırıya, ismini zarara uğratacak sözlü ve ya yazılı iftara dolu paylaşımları üzülerek gördük. Küçük ücretler karşılığında açılan ve adına radyo denen sayfalar maalesef büyüklerin rüzgârıyla savrulur diyerek radyoculuğu severek ve gerçek anlamda maddi manevi mücadele ederek ayakta duran tüm radyoların bizim ve dostumuz olduğunu belirterek, kendimizi geliştirmek amacıyla tatlı mücadelemize sizler için devam edeceğimizi söyleyebiliriz.
 
Radyomuz adına herhangi bir sayfa – radyo, sosyal medya hesabı mobil uygulama vs gibi oluşumların yapılamaması için radyomuzun Marka tescili yapılmış ve resmi belgemiz tarafımıza ulaşmıştır. Ziyaretçi veya dinleyicilerimizin bu konuda dikkatli olmasını rica eder, sizlere ve tüm radyocu gönül dostlarımıza ayrıca hizmetleri ve takipleri için Türk Ticaret. Net’e gönülden teşekkür ederiz.
 
Arabesk Alemi Yönetimi: Yasin Yılmaz
 
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer CANTÜRKMEDYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber'i Okuma Sıklığım ...
Hep Açıktır
Haftada En Az Bir Defa
2 Günde Bir
Her Gün En az 1 Kere
15 Günde Bir
Ayda Bir
İlk Defa Okuyorum
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber
© Copyright 2015 Cantürk Haber Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat