Çeker; Çalışanların Sorunlarını Dekan Özel’e Aktardı.

Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, KOÜ Bağlı Faaliyet gösteren Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Emre Özel’i makamında ziyaret etti.
Bu haber 2018-12-30 10:55:25 eklenmiş ve 279 kez görüntülenmiştir.

Çeker; Çalışanların Sorunlarını Dekan Özel’e Aktardı.

 

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, KOÜ Bağlı Faaliyet gösteren Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Emre Özel’i makamında ziyaret etti. 

 

Çeker; Çalışanların Sorunlarını Dekan Özel’e Aktardı.

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi, Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Diş Hekimliği Fakültesinde görev yapan sendika üyelerini ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Daha sonra İş Yeri Temsilcisi Temsilci Eyüp Özoğlu ile birlikte Diş Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haluk Emre Özel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Dekan Yardımcısı Öğretim Üyesi Dr. Sabri Cora ve Hastane Müdürü Akın Karagüz de hazır bulundu. Çeker; Kurumda görev yapan çalışanların sorunları Dekan Özel’e aktardı.  Görüşmeden her iki taraf da memnun kaldı. Dekan Özel ziyaret için Çeker ve Özoğlu’na teşekkür etti. Çeker ziyaret sonrası açıklamada bulundu. 

 

Çalışanın Mutlu Olması Hizmet Kalitesinin Artmasına Sebebiyet Verir.

Çeker; Kurumda görev yapan sağlık çalışanları ve sendika üyelerimizin yaşamış oldukları sorunların kurum amiri Dekan Özel’e aktarmak için gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaret sendikamız adına, sağlık çalışanları adına ve kurum adına faydalı olmuştur. Dedi. Çeker; Görüşmede Dekan Yardımcısının ve Hastane Müdürünün de hazır bulunması memnuniyet verici aktarmış olduğumuz sorunların kısa sürede çözüleceği kanaatindeyiz dedi. Çeker; Kurumda iş barışı korunduğu takdirde, çalışanlar mutlu olur, çalışanın mutlu olması hizmet kalitesinin artmasına sebebiyet verir buda kurum amirinin başarılı olduğu anlamını taşır, Sayın Dekan Özel’in çalışama barışının korunmasında hassasiyet göstereceğine inanıyorum. Dedi. Çeker; Kurum amirine iletmiş olduğumuz sorunların takipçisi olacağız. Dedi.

 

FOTOALTI:

01 JPG: Ömer Çeker, Eyüp Özoğlu, Haluk Emre Özel, Akın Karagüz, Sabri Cora Toplantı sonrası. 

02 JPG: Eyüp Özoğlı, Özlem İriç, İlknur Kılıç, Adem Ayata Ömer Çeker Toplantı öncesi sendika üyeleri ile birlikte.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK-ÇEVRE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Facebook'tan
Twitter
Cantürk Fm'den
Arabesk Alemi'nden
Arkadaş Tavsiyesinden
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat