Çevre Sağlıkçılar Platformundan Sefer Aycan’a Plaket

Çevsap Prof. Dr. Sefer AYCAN’ı 14 Şubat 2019 Perşembe günü Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında ziyaret etti.
Bu haber 2019-02-16 15:18:06 eklenmiş ve 496 kez görüntülenmiştir.

Çevre Sağlıkçılar Platformundan Sefer Aycan’a Plaket

Koruyucu sağlık alanında 1962 yılından beri hizmet veren ve şu an mesleği sıkıntıları ve atama sorunları birikerek had safhaya ulaşmış olan Çevre Sağlıkçılar adına çalışma yapmak üzere Çevre Sağlıkçılar Platformu (ÇEVSAP) Başkanı İbrahim GÖRÜNME, Betül Hilal AKDAMAR, Dilek ARSLAN ve Hilal ALTUN’dan oluşan temsil heyeti ile MHP Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer AYCAN’ı 14 Şubat 2019 Perşembe günü Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda yapılan görüşmede çevre sağlığı mesleği geçmişi ve geleceği ile ilgili görüş alışverişlerinde bulunuldu. 

Platform Başkanı İbrahim GÖRÜNME “Sayın Milletvekilimiz Sefer AYCAN’ın 5 Şubat 2019 günü 550 bin atanmamış sağlıkçı için yapılan ve 529 kişinin katıldığı basın toplantısında yapmış olduğu konuşmada çevre sağlığı mesleğinden uzunca bahsetmesi ve Çevre Sağlığı Teknisyen ve Teknikerlerine göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür plaketi sunuyoruz dedi.

Görüşme hatıra fotoğrafı çekimi ile sonlandı.

Milletvekilinin resmi twitter adresinde ziyaret hakkında bir paylaşım yapılarak “Çevre Sağlıkçılar Platformu üyeleri ziyaretimize geldiler. Yozlaşan sağlık anlayışının mağdur mesleği; çevre sağlıkçılığının tekrar eski önemini kazanacağı günler diliyorum.” denildi.

Platform katılımcıları ile kısa bir değerlendirme yapılarak ziyaretlerin devam etmesi gerekliliği olduğu, er ya da geç fayda sağlayacağı görüşünde fikir birliğine varıldı.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Mobil
Nazan UD 2019-02-16 15:56:54
Çevreci olarak Sayın vekilim Serfer Aycan ve çevre sağlıkcılar platform üyelerine teşekkür ederim.
Diğer SAĞLIK-ÇEVRE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Facebook'tan
Twitter
Cantürk Fm'den
Arabesk Alemi'nden
Arkadaş Tavsiyesinden
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat