Usulsüz Uygulamalara Göz Yumanlar Hakkında İdari ve Adli İşlemler Başlatılmalı.

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker İş Yeri Temsilcileri ile toplantı yaptı.
Bu haber 2019-02-17 12:43:00 eklenmiş ve 316 kez görüntülenmiştir.
Usulsüz Uygulamalara Göz Yumanlar Hakkında İdari ve Adli İşlemler Başlatılmalı.
 
Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker Darıca Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Gebze Fatih Devlet Hastanesi, Darıca ağız Diş Sağlığı Merkezi ve Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü İş Yeri Temsilcileri ile toplantı yaptı.
 
Çalışama Hayatı İle İlgili Gelişmeler Hakkında İş Yeri Temsilcileri Bilgilendirildi.
Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker Darıca Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Gebze Fatih Devlet Hastanesi, Darıca ağız Diş Sağlığı Merkezi ve Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü İş Yeri Temsilcileri ile toplantı yaptı. Toplantıya Gebze İlçe Temsilcisi; Abdurrahman Pınar, Darıca İlçe Temsilcisi; Osman Ayas, Gebze İlçe Sağlık Müdürlüğü Baş Temsilci Haşim Çöl, Temsilci Haydar Yağcı, Gebze Fatih Devlet Hastanesi Temsilcileri Ömer Kaşan, İbrahim Çiftçi, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Baş Temsilci İdris Çakır, Temsilci Zafer Kurt, Darıca Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Temsilcisi Mahmut Yamalı, Eski Şube Başkanı Hamza Binici, Delege Hasan Çalık, Serdar Özdemir, Şube Kadınlar Kolu Başkan Yardımcısı Seçil Birdal, Cemile Şimbil, Ayşe Yılmaz, Nehir Erdoğan, Hüseyin Erdoğan toplantıya katıldı. Toplantıda çalışama hayatı ile ilgili gelişmeler hakkında İş Yeri Temsilcilerini ve katılımcıları bilgilendiren Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi ve Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker toplantı sonrası açıklamalarda bulundu.
 
Devleti,  Kurumları Yönetenler Adaletle Hükmetmelidirler.
Şube Başkanı Ömer Çeker; Derdimiz devlet, tasamız ise millet, Devleti, Kurumları yönetenler adaletle hükmetmelidirler. Devleti ve Kurumları sevk ve idare eden yöneticiler bilgili, becerikli, donanımlı, liyakat, ehliyet sahibi aynı zamanda hukukun üstünlüğüne inanmış şahsiyetler ile Ülkemizi önümüze koyduğumuz hedeflere ulaştırabilir ve taşıya biliriz. Dedi.
 
Ehliyetli Liyakatlı İnsanların Devletin Kademelerine Gelmesi Şartı Kaçınılmazdır. 
Çeker; Siyasi iktidar, devletin içerisinde sendika, dernek, vakıf gibi paralel devlet yapılanmasına asla izin vermemelidir. 2016’da yaşadığımız hain darbe girişiminde, memleket millet sevdalısı bir vatan evladının o süreci nasıl durdurduğuna hep birlikte şahit olduk. Bu milletin feraseti ve dirayetiyle hain darbe girişimi engellendi. Onun sonuçlarından bir ders çıkararak Türkiye’yi geleceğe taşımak için mutlaka ehliyetli liyakatlı insanların devletin kademelerine gelmesi şartı kaçınılmazdır. Dedi.
 
Artık Falan Sendikanın Üyesi Falancanın Adamı Devri Kapanmıştır.
Açıklamalarını sürdüren Çeker; Artık falan sendikanın üyesi falancanın adamı devri kapanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin geçtiği bu hassas süreçte atlattığı o badireleri de dikkate alarak birlik, beraberliğe, kardeşliğe kardeşlik hukukunun yaşatılmasına daha fazla ihtiyacı vardır.   Kanun ve yönetmelikleri yok sayarak kurumları yönetmeye çalışan usulsüz uygulamalara göz yumanlar hakkında yetkili merciler ivedilikle idari ve adli işlemler başlatılmalı çalışma barışının bozulmasına müsaade edilmemelidir."  Dedi.
 
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SAĞLIK-ÇEVRE haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Facebook'tan
Twitter
Cantürk Fm'den
Arabesk Alemi'nden
Arkadaş Tavsiyesinden
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat