Cantürk FM’in Yeni Sahibi Kim Oldu?

Pervin Odabaşı Onbaşlı sahip çıktı.
Bu haber 2019-04-14 13:47:20 eklenmiş ve 582 kez görüntülenmiştir.

Cantürk FM’in Yeni Sahibi Kim Oldu?

 

2007 Eylül Ayında yayın hayatına başlayan ve Yasin Yılmaz tarafından yıllardır başarıyla yayın hayatını sürdüren Cantürk FM Radyosunun bir süredir satılacağı, satış gerçekleşmez ise kapanacağı haberleri çıkmıştı. O günden beri yeni sahibini arayan Radyoya uzun süredir radyoda yayıncılık yapan ve büyük emekleri olan Pervin Odabaşı Onbaşlı sahip çıktı.

 

Pervin Odabaşı Onbaşlı yaptığı açıklamada ” yeni yayın döneminin başladığını, eski-yeni herkesin bu köklü radyoya destek vermesini beklediğini, yayıncı eksikliği olduğunu ve radyoda yayın almak isteyenlerin kendisine başvurmasını” istedi.

 

Sayın Pervin Odabaşına Cantürk Haber olarak adına bu zor dönemde Cantürk FM’in sorumluluğunu üstlendiği için öncelikle teşekkür, sonrasında ise başarılar dileriz. Bundan sonraki çalışmalarında Cantürk Medya’nın bir parçası olarak Cantürk Haberin de Cantürk FM’e elinden gelen çabayı sarf edeceğini ve çıtayı daha yükseklere çıkarmasına yardımcı olacağımızı beyan ederiz.

 

 

Cantürk FM Radyosu hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz

 

 

2007 yılı Eylül ayında yayın hayatına başlayan Cantürk FM kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzındaki en iyi radyolar arasında olmaya devam etmektedir.

Cantürk FM, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Türkçe karışık müziklere yer veren Cantürk FM, online olarak takip etmek isteyenler için genellikle Türkçe Pop, Slow ve Yöresel parçaları bulabileceğiniz Cantürk FM, sizlere kaliteli yayınlar sunmaya çalışmaktadır.

Kaynak: www.canturkfm.net

 

Hakkımızda

 

2007 yılında yayın hayatına başlayan Cantürk FM kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzındaki en iyi radyolar arasında olmaya devam etmektedir. Kaliteli yayın anlayışını benimseyen radyomuz deneyimli yayıncıları ile 24 saat kesintisiz dinlenme imkânı sunuyor. Türkçe Pop, Slow, Fantezi, Arabesk dalında yayın yapmakta radyomuzda en güncel, en sevilen aşk şarkıları, unutulmayan artık klasikleşmiş eserleri dinleyicilerle buluşmaktadır. Cantürk FM her geçen gün kendini biraz daha geliştirip, çıtasını biraz daha yukarı çekerek, şu an olduğu gibi gelecekte de en iyi olmaya devam edecektir. Bizi dinlediğiniz ve kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Misyonumuz

Dünya üzerinde büyük bir döneme ışık tutan Radyo’nun halen en iyi iletişim aracı olmasını, radyonun insan yaşamındaki yerinin korunmasını, Türkçeyi çok anlaşılır ve düzgün kullanmak, gereksiz konuşmaların yayın akışına almamak ve dolayısıyla müzik ile insanlara ulaşmak, radyomuzu her kesimden insanlarımıza ve internet üzerinden tüm dünyaya ulaştırmaktır.

 

Vizyonumuz

Cantürk FM müziği çağımızın bir parçası olarak düşünmekte, toplum için çok önemli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle müziği, sanat, sanat müziğini, bizim kültürümüzün sesi, halk ve arabesk müziğini bizim toprağımızın rengi ve kokusu diğer türleri ise gençlerimizin ilgi alanları olarak algılamakta ve önemsemektedir. Ancak müziğin her türünde ve sanatçılarda seçici davranmaktadır.

 

Cantürk FM Yayın Ekibimiz http://canturkfm.net/plug.php?e=programcilar

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer CANTÜRKMEDYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat