İl Başkanı Ünlü Mağdur Kamu Görevlisi Karaaslan’ı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Gülten Karaaslan’ı iş yerinde ziyaret etti.
Bu haber 2019-05-05 07:09:07 eklenmiş ve 772 kez görüntülenmiştir.

İl Başkanı Ünlü Mağdur Kamu Görevlisi Karaaslan’ı Ziyaret Etti

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Gülten Karaaslan’ı iş yerinde ziyaret etti. 

 

İl Başkanı Ünlü;  Mağdur Kamu Görevlisi Karaaslan’ı Ziyaret Etti.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 657 Devlet Memuru olarak görev yapan Gülten Karaaslan’ın kurumda yaşamış olduğu mağduriyet ve haksız uygulama nedeniyle iş yerinde ziyaret etti. İl Başkanı Aydın Ünlü’ye Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı, Türkiye Kamu Sen Denetleme Kurulu Üyesi Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi Ömer Çeker, Türk Büro Sen Kocaeli Şube Başkanı Rıfat Oypan, İzmit İlce Temsilcisi Ercan Öztürk, İş Yeri Temsilcisi Ayşe Dalgıç Gülen’de eşlik etti. İl Başkanı Ünlü Kurumda görev yapan Gülten Karaaslan’ın kurumda yaşamış olduğu sorunlar  (mobbing, sebepsiz olarak sözel ve yazılı olarak sık sık birim değişiklikleri hakkında mağdur Gülten Karaaslan’dan detaylı bilgi aldı. İl Başkanı Ünlü daha sonra Hastane Başmüdürü Burhan Ereside makamında ziyaret ederek görüştü.

 

İl Başkanı Ünlü; Başmüdür Eres’e Teşekkür Etti.

Gülten Karaaslan’ın Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yaşamış olduğu mağduriyet ve usulsüz uygulamalar hakkında MHP Kocaeli İl Başkanı Ünlü, Hastanesi Başmüdürü Burhan Eresi makamında ziyaret ederek konu hakkında Başmüdür Eres ile de görüştü. İl Başkanı Ünlü Başmüdür Eres’in konu hakkında yapmış olduğu bilgilendirme için İl Başkanı Ünlü; Başmüdür Eres’e Teşekkür etti.

 

Cumhur İttifakı Olarak Kurumlarda Usulsüz Uygulamalara ve Mobing’e Müsaade Etmeyiz.  

Ziyaret sonrası MHP Kocaeli İl Başkanı Ünlü yapmış olduğu açıklamada” Kurumlar Devletin ve milletindir. Kurum amirleri, Kanun ve yönetmelik çerçevesinde kurumları sevk ve idare etmeleri gerekmektedir. Kanun ve yönetmelikleri yok sayarak kurumları keyfi yönetemezler, Kurum çalışanlarına usulsüz uygulama ve mobbing yapamazlar diyen MHP İl Başkanı Ünlü; Cumhur ittifakı olarak kurumlarda usulsüz uygulamalara ve mobbing’e müsaade etmeyiz. Dedi. 

 

Temennimiz Kamu Görevlisine Karşı Yapılan Usulsüz Uygulamadan Vaz Geçilir. 

Açıklamalarını sürdüren Ünlü;  Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kamu görevlisine karşı yapılan usulsüz uygulama ve mobing ile ilgili yapmış olduğumuz ziyarette mağduru ve idareyi dinleyerek konuya ne kadar duyarlı olduğumuzu göstermiş olduk. Dedi. Başkan Ünlü; Temennimiz İdare kamu görevlisine karşı yapılan usulsüz uygulamadan vaz geçer. Konunun takipçisi olacağım. Aynı hassasiyeti diğer kurumlarımız da görevli Kamu çalışanları içinde göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Dedi.

 

Çeker; MHP Kocaeli İl Başkanı Ünlü’ye Teşekkür etti.

Çeker; MHP Kocaeli İl Başkanı Ünlü’nün KOÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli Sendika üyemiz Gülten Karaaslan’ın kurumda yaşamış olduğu sorun nedeniyle konunun taraflarını yerinde ziyaret ederek konu hakkında bilgi alıp konunun takipçisi olacağını Kamuoyuna beyan etmesi nedeniyle Sayın İl Başkanı Aydın Beye Teşekkür ederiz.  Bu ziyareti ile Kamu çalışanlarının yalnız olmadığını ortaya koymuştur. Ziyaretini önemsiyoruz.  Temennimiz Diğer kurumlardaki idarecilerde bu olaydan ders çıkarırlar. Dedi. 

 

Sorunun Kimden Ve Ne İçin Kaynaklandığını Sendika Olarak İyi Biliyoruz.

Açıklamasını sürdüren Başkan Çeker; Hastane Başmüdürü Burhan Eres’in konu hakkında vermiş olduğu bilgi ve duyarlılığı için kendisine teşekkür ederim. Diyen Çeker;  Sorunun kimden ve ne için kaynaklandığını sendika olarak iyi biliyoruz. Üyemizin mağdur olmasına sebebiyet kimin verdiğine dair elimizde belge ve bilgi mevcuttur. Konunun takipçisiyiz. Temennimiz sorunun kaynağı ve muhatabı konuya sağduyu ile yaklaşarak sorunu çözer ve kurumu yıpratmaz. Sağlık çalışanları sahipsiz değildir. Türk Sağlık Sen olarak kurumlara da görev yapan sağlık çalışanları Sendikamız üyesi olsun veya olmasın mağdur olan tüm sağlık çalışanlarının yanındayız. Dedi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Sitemizi Nasıl Buldunuz?
Facebook'tan
Twitter
Cantürk Fm'den
Arabesk Alemi'nden
Arkadaş Tavsiyesinden
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat