Seder 4.Olağan Kurulunda Yeni Başkanını Seçti

Sağlık Eğitimcileri Derneği (SEDER) 4.Olağan Genel Kurulunu 22.06.2019 Tarihinde Saat 14.00'da Cumartesi Ankara Hekimevinde yaptı.
Bu haber 2019-06-22 23:27:11 eklenmiş ve 231 kez görüntülenmiştir.

Seder 4.Olağan Kurulunda Yeni Başkanını Seçti 

2013 Yılında Ankara'da kurulan ve Genel Merkezi Mamak'ta bulunan Sağlık Eğitimcileri Derneği (SEDER) 4.Olağan Genel Kurulunu 22.06.2019 Tarihinde Cumartesi günü Saat 14.00'da Ankara Hekimevinde yaptı. 

Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimiz için okunan saygı duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşı ile gündeme geçildi.

Divan Başkanlığına Halil Polat, Kâtip Üyeliğine İbrahim GÖRÜNME ile Leyla KARABACAK seçildi. Sonra divan kurulu tarafından açılış konuşması için İsmet DATLI kürsüye davet edildi. 

2013 yılından beri Dernek Başkanı görevini yürüten İsmet Datlı yaptığı açılış konuşmasında “katılım yapan, katılmadığını mesaj ve telefonla bildirenlere teşekkür etti. 2013 yılından beri yapılanları anlattı.“

Sonrasında Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli İl Başkanı Engin Paşaoğlu faaliyet raporunu ve “2013-2019 Seder” sunumunu gerçekleşti. Rapor genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.

Denetim Raporu Özkan Aydemir tarafından okundu ve genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi. 

Üyelerinden ve camiadan yoğun istek üzerine üyelik profili genişletilmesi için önerge verilerek tüzük değişikliğine gidildi. 

4.Olağan Genel Kurulda seçim maddesine geçildi. Derneğin yeni yönetim kurulu belirlendi.

Toplantı Divan Başkanı Halil POLAT söz alarak yeni seçilen gelen kurula başarılar dileyerek toplantıyı kapattı.

Genel kurulun hemen akabinde oluşturulan Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda Dudu Aktürk’ü Derneğin yeni başkanlığı görevine getirdi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat