Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Kurban Bayram Mesajı

Kaya Muzaffer Ilıcak, Kurban Bayramı'nı kutlayan bir mesaj yayımladı.
Bu haber 2019-08-09 10:21:54 eklenmiş ve 635 kez görüntülenmiştir.

Kaya Muzaffer Ilıcak'tan Kurban Bayram Mesajı

 

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Kurban Bayramı'nı kutlayan bir mesaj yayımladı.

 

Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu (DUMESF) Dünya Aba Güreşi ve Geleneksel Sporlar Federasyonu Kurucu Başkanı, Başkan Yardımcısı ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Genel Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda,  “Bayramlar, insanlar arasındaki sevgi, saygı, dayanışma ve kaynaşmanın doruğa çıktığı özel günlerdir. Bu günler; dostlukların canlanması, üzüntülerin yerini sevincin alması, yardıma muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması, kimsesizlere sahip çıkılması ve insanlar arasındaki dargınlığın yerini sevgi ve muhabbetin alması açısından bir fırsat olarak görülmelidir. Kurban Bayramının Türkiye ve tüm İslam âlemine barış, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.

 

Bayramların dayanışmayı, birlikteliği arttıran manevi günler olduğunu belirten Kaya Muzaffer Ilıcak, şunları kaydetti:

"Bayramlar sevinç, mutluluk ve barış demektir. Geçmişten günümüze bayramlarımızı hep birlikte coşku içerisinde kutladık. Bu bayramında bizlere birlik, beraberlik ve sevinç getireceğine inancım tamdır. Millet olarak birbirimizin sevinçlerini ve mutlulukları paylaştığımız gibi keder ve hüzünlerini de paylaşarak kenetleneceğiz.

Milletimizin, cumhuriyetimize ve yurdumuza planlı geliştirilen, her türlü zorluğu yenecek ve her türlü oynanan oyunların üstesinden gelecek güce sahip olduğuna inanıyorum. Yeter ki birlikteliğimiz ve beraberliğimiz bozulmasın. Ülkemiz, birlik ve beraberlik içerisinde birbirimize inanarak, yarınlara güçlü bir şekilde yürüyeceğimize inanıyorum.

 

Bu vesile ile bayram sevincinin acıya dönüşmemesi için tatile çıkacak olan tüm vatandaşlarımızın bu dönemde trafik kurallarına daha da duyarlı olmaya davet ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın bu konuda üzerine düşen sorumluluklara daha büyük bir hassasiyet göstermelerini diliyorum.

 

Bayram sevinçlerimizle dini ve milli duygularımız perçinleşir, milli birlikte ve beraberlik bilincimiz daha da güçlenir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı'nın İslam âlemine, aziz milletimize, mücadele sporları ve tüm spor camiamıza huzur sağlık ve mutluluk getirmesini Allah'tan niyaz eder, bayramını kutlarım. Bu mübarek günlerde vatan, bayrak ve inancımız için şehit olan tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bu bayramın Anadolu coğrafyasında vücut bulan bin yıllık kardeşliğimize vesile olmasını temenni ediyor

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat