Cantürkfm Radyosu

Cantürkfm Radyosu
Bu haber 2014-02-14 10:15:33 eklenmiş ve 999 kez görüntülenmiştir.
Cantürkfm Radyosu
 
 
Cantürkfm Radyosu hakkında bildikleriniz ve bilmedikleriniz
 
 
Cantürkfm Radyosu 2007 yılı Eylül ayında yayın hayatına başlayan CANTÜRKFM kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzındaki en iyi radyolar arasında olmaya devam etmektedir.
CantürkFM, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Türkçe karışık müziklere yer veren Cantürk FM, online olarak takip etmek isteyenler için genellikle Türkçe Pop, Slow ve Yöresel parçaları bulabileceğiniz Cantürk FM, sizlere kaliteli yayınlar sunmaya çalışmaktadır.
 
Hakkımızda 
 
2007 yılında yayın hayatına başlayan Cantürkfm kurulduğu tarihten itibaren kendi tarzındaki en iyi radyolar arasında olmaya devam etmektedir.Kaliteli yayın anlayışını benimseyen radyomuz deneyimli yayıncıları ile  24 saat kesintisiz dinlenme imkanı sunuyor.Türkçe Pop,Slow,Fantezi, Arabesk dalında yayın yapmakta radyomuzda  en güncel, en sevilen aşk şarkıları, unutulmayan artık klasikleşmiş eserleri dinleyicilerle buluşmaktadır.Cantürkfm her geçen gün kendini biraz daha geliştirip, çıtasını biraz daha yukarı çekerek, şu an olduğu gibi gelecekte de en iyi olmaya devam edecektir. Bizi dinlediğiniz ve kulak verdiğiniz için teşekkür ederiz..

Misyonumuz 
Dünya üzerinde büyük bir döneme ışık tutan radyo'nun halen en iyi iletişim aracı olmasını, radyonun insan yaşamındaki yerinin korunmasını, Türkçe'yi çok anlaşılır ve düzgün kullanmak, gereksiz konuşmaların yayın akışına almamak ve dolayısıyla müzik ile insanlara ulaşmak, radyomuzu her kesimden insanlarımıza ve internet üzerinden tüm dünyaya ulaştırmaktır.

Vizyonumuz 
Canturkfm, müziği çağımızın  bir parçası olarak düşünmekte, toplum için çok önemli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle müziği, sanat, sanat müziğini, bizim kültürümüzün sesi, halk ve arabesk müziğini bizim toprağımızın rengi ve kokusu diğer türleri ise gençlerimizin ilgi alanları olarak algılamakta ve önemsemektedir. Ancak müziğin her türünde ve sanatçılarda seçici davranmaktadır.
 
Canturkfm Yayın Ekibimiz  http://canturkfm.net/plug.php?e=programcilar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer CANTÜRKMEDYA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat