Kerem Taşkın Yazdı-Anılarım


Bu makale 2017-06-13 15:38:37 eklenmiş ve 319 kez görüntülenmiştir.
Kerem TAŞKIN

Anılarım

Hangimizin anıları yok ki? Tabi ki benimde var. Bazen anılarımı gözümün önünde canlandırıyorum. Daima onları hatırlıyor ve hatırladıkça da mutlu oluyorum. O anılarda ne güzel şeyler yatıyor. Onlarsız yaşayamam. 

Anılarımdan birini sizinle paylaşmak isterim. Yıllar önce çocukken daha yeni okumayı söküyordum. Hiç unutmadım o günleri hala, hatırladıkça duygulanıyorum. Öğretmenimle ders işlerdim. Eve ödev verirdi. Yapıp ona getirmemi isterdi. Cümlelerle alıştırmalar yapıp okumamı geliştirirdim. Bir gün yine ödevimi yapıp okula gittim. Ödevim yazı yazmaydı. Tek tek uğraşıp bilgisayarda yazmıştım. Hocamda kopyala yapıştır yapmamı söylemişti. O kadar uğraşmıştım bende. Keşke hocamın dediği gibi yapsaymışım. Güzel bir kısa sohbet oldu. Daha sonra küçük bir iddiaya girdik. Bilgisayarda bakmadan dört harf yazarsam amuda kalkacağını söyledi ve ben o yazıyı yazdım, doğal olarak ta iddiayı kazanmıştım. Sonra hepimizi bir gülme krizi tuttu. Çok özledim o zamanları. Keşke o zamana dönebilsem. Geçmişimle yaşıyorum. İşte böyle güzel bir anımı sizinle paylaştım. Anılarla dolu bu yazımı sonlandırırken sizlere bir şey söylemek istiyorum. 

Anıları unutmayın, anılarla yaşayın. Onları hatırlayın. Ne varsa anılarımızda var. Her şey geçmişte kaldı ama bazen onları günümüze çıkartmak gerekir. Daima anılarımızla kalalım.

Kerem TAŞKIN

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber'i Okuma Sıklığım ...
Hep Açıktır
Haftada En Az Bir Defa
2 Günde Bir
Her Gün En az 1 Kere
15 Günde Bir
Ayda Bir
İlk Defa Okuyorum
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber
© Copyright 2015 Cantürk Haber Sitesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat