Kerem Taşkın Yazdı - Labirent Gibiydi Hayat


Bu makale 2018-09-18 14:03:47 eklenmiş ve 597 kez görüntülenmiştir.
Kerem TAŞKIN

Kerem Taşkın Yazdı - Labirent Gibiydi Hayat

Aslında yaşadığımız hayat bir labirent gibiydi. Biz de bu labirentin içinde savaşıyoruz. Gayret gösteriyoruz ki çıkışı bulabilelim. Yaşam git gide zorlaşıyor bu zorluğun farkındayız hepimiz. Adım adım yürüsek de bazen korkular sarıyor içimizi. Adımlarımızı temkinli atmaya başlıyoruz bu nedenle de. Maalesef bazı şeylere engel olamıyoruz. Evet, hayatımız dolambaçlı bir yol gibi ve çıkışa ulaşabilmek bir hayli zor. Zorlukları görünce kabuğumuza çekiliyoruz ve ileriye gidemiyoruz. Hemen pes ediyoruz. Tabii hayatın kolaylıkları da mevcut fakat biz bu kolaylıkları görmemeliyiz sadece, zorlukla da tanışmalıyız. Bizlerin ilk yapması gereken kendimize inanmamız sonrasında ise güvenmemizdir. Etrafımıza iyice bir bakalım neler oluyor bitiyor bunları iyi öğrenelim. Büyüklerimiz doğru söylemiş; ”Ne ektiysen onu biçersin.” Bu söze katılmamak el de mi? Ne yaparsan onu yaşarsın. Labirente dönüşmüş hayatlarımızı kendi kalemimden böyle anlattım işte.  

Sözlerimi şöyle sonlandırmak isterim. Bizler insanoğluyuz ve hayatta faniyiz, hayattaki labirentinizde kaybolmayın, ince eleyip sık dokuyun ve düşünmeden karar vermeyin. 

Kerem TAŞKIN

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat