Kerem Taşkın - İnadına Yaşamak


Bu makale 2019-10-08 09:37:35 eklenmiş ve 108 kez görüntülenmiştir.
Kerem TAŞKIN

Kerem Taşkın - İnadına Yaşamak

 

Yıllardır dört teker üstünde yaşamayı öğrendim. Acıyı da öğrendim. Ama asla boynumu asla öne eğmedim. Her zaman oturduğum yerde anlatmaya çalıştım. Daha doğrusu yürümeye çalıştım. Ama maalesef ki halen oturuyorum. Ve hala da yazıyorum. Bu dört teker üstünde neler yapabilirsiniz, siz sağlam insanlara söylemek isterim.

 

Küçük bir açıklama yapmak isterim. 32 seneden beri kendi hayat penceremden bakıyorum. Ne değişti? Çok şey değişti benim gözümde.

 

İlk önce ailem sayesinde. Sonrasında çevrem sayesinde. Ama bazı kardeşlerim var ki hayata küsmüş. Umutsuzluk diz boyu, onlara ben umut oluyorum. Onları rahatlatıyorum.

 

Çünkü kendimi onlar için adamışım. Yaşam için savaşın diyorum. Bizlerinde sıkıntısı olur eyvallah kabul. Ama asla kendimize isyan etmedik kader dedik güldük geçtik. Bizde böyleyiz. İşte oturarak hislerimizi söylemek istiyoruz.

 

Bazen yardım istiyoruz. Sevenlerimizde yardımcı oluyorlar. Her zaman hayatımızdaki güzellikleri yaşamaya devam edeceğiz. Her şeye rağmen, bütün zorluklara rağmen inadına yaşamak diyorum. Hayatın bütün engellerine karşı dimdik ayaktayız ve yürüyoruz.

 

Kerem TAŞKIN 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat