İskender DOĞAN Yazdı - Pamukkale Yörük-Türkmen Derneği Hızla Büyüyor


Bu makale 2019-10-09 00:42:19 eklenmiş ve 706 kez görüntülenmiştir.
İskender DOĞAN

İskender DOĞAN Yazdı  - Pamukkale Yörük-Türkmen Derneği Hızla Büyüyor

Değerli okurlarım Pamukkale Yörük-Türkmen Derneği, Denizli sivil toplum örgütleri arasında saygın yerini aldı.

Derneğimiz hızla büyüyor. İnanılmaz katılımlar yaşanıyor.

İskender Doğan-Avni Çelimli-Durubey Gerekli-Sami Uyaroğlu-Fatih Küçük-Sevgi Tuyji –Ali Özdemir yönetiminde istikrarlı çizgisiyle, tanıtım ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Bu kez Tanıtım ziyaretimiz Denizli Radyo yayıncılar Derneği ne gerçekleşti.

Yönetim kurulumuz tam kadro, Radyo yayıncılar derneği başkanı Bülent Çelik, yönetim kurulu üyeleri Metin Akman, Süleyman Gündoğdu, Yahya Karataş’ın da yer aldığı ziyareti gerçekleştiriyor.

Bülent Çelik başkanım, bizleri harika bir karşılamaz yaptı. Hem derneğin kapılarını ardına kadar açtı. Hem de yüreklerini, açtı..

Bülent Çelik ve yönetim kurulu arkadaşlarım, ellerinde bulunan 7 radyonun bir araya geldiği müthiş gücü bizlere açtılar. Bu müthiş tanıtım gücünü, Pamukkale Yörük-Türkmen derneğinin yapacağı etkinliklerde kullanacağız inşallah.

Bu dernek Denizli’mizin derneğidir. Tüm Denizlilere kapıları ardına kadar açıktır.

Denizli’mizin yayıncı kuruluşlarıyla olumlu-ılımlı diyaloglarımız devam edecektir.

Denizli’de faaliyet gösteren, Çok etkili televizyon istasyonumuz Deha TV de haberlerimizin yayınlanması bizim için onurdur. Deha TV Denizli’nin en etkili yayıncı kuruluşlarından bir tanesidir.

Pamukkale Yörük –Türkmen derneği yönetimi bir aile yönetimi şeklindedir.

BEN değil, BİZ vardır. Yönetim kurulu üyelerinin tamamı birbirine eşdeğer olup, görev ve yetkide aynı seviyededir. Önemli olan Derneğimizin güzel hizmetler yapması, Denizli’mize kendi alanında güzel katkılarda bulunmasıdır.

Pamukkale Yörük-Türkmen Derneği hiçbir derneğe karşı değildir.  Tüm dernekler bizim için kardeş derneklerdir. Yapacağımız etkinliklerde tamamının yer alması bizim arzumuzdur.

Pamukkale Yörük-Türkmen Derneği bir siyasi partinin uzantısı değildir. Tüm partilere eşit mesafede olup, hepsiyle olumlu diyaloglarımız devam edecektir.

Önümüzdeki Günlerde Denizli’deki tüm siyasi partilerimizin il başkanlıklarını, merkez ilçe ve Pamukkale ilçe başkanlıklarını ziyaretler gerçekleştireceğiz.

Derneğimizde herkesin olması Denizli’miz için zenginliktir. Derneğimiz için zenginliktir.

Pamukkale Yörük –Türkmen derneğine popüler insanlar, mesleğinde başarılı olmuş değerler.

Çiftçi-memur, esnaf –işadamı katılabilir. Kısacası geçmişinde yörüklük olan herkese aramızda yer var.

Şu an yapılan üye kayıtlarımıza baktığımızda, beklentimizin çok üstünde başvuru olduğunu görüyoruz. Sanıyorum 8 ay sonra Pamukkale Yörük-Türkmen Derneği Denizli’nin en büyük sivil toplum örgütü olursa şaşırmayın. Bu iddiamı okurlarımla, Denizli halkıyla paylaşıyorum.

Bizim etkinliklerimizde Yörük asıllı sanatçılar yer alacaktır. Özellikle Denizli merkez, ilçeler ve köylerimizde bulunan sanatçılarımız sahne alacaktır.

Yörükkızı Sultan Torun, Şevket İren Kızılırmak, Bedri Sarıkaya, Efe Güngör, Adnan Koparan, Neslihan Ören, Özcan Özçelik, Lazoğlu Süleyman, Hurşit Türkay, Hüseyin Kocakaya, Yine yaren kültür-sanat derneği bünyesindeki şair-yazarlarla olan sıcak diyaloglarımız devam edecektir. Kısacası yörenin değerleri ön planda olacaktır. Biz dışardan sanatçı getirip, yüksek rakamlar vermeyeceğiz. Vereceksek Denizli’miniz değerlerine vereceğiz. Onların önlerini açmak istiyoruz.

Albümlerini yapmak istiyoruz. Kliplerini Denizli’mizin değişik yörelerinde çekip, Denizli’mizin tanıtımına katkı koymak istiyoruz.

Önce Denizli’mizin değerleri diyoruz. Onlara Pamukkale Yörük Türkmen Derneği olarak kucak açıyoruz.

Saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer yazıları...
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
Cantürk Haber Sitesini Nasıl Buldunuz?
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
GÜNDOĞDU PANSİYON- CİDE GİDEROS KOYU
Cantürk Haber - İnternet Haber Gazetesi
© Copyright 2015 Cantürk Haber İnternet Gazetesi. Tüm hakları saklıdır. Bu site Final Bilişim Final alt yapısı ile yapılmıştır.
TAVSİYE SİTELER
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
HABERLER
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat