10.3 C
Ankara
14. Nisan. 2024
No menu items!
Ana Sayfa Genel Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanına Hayırlı Olsun Ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ve beraberindeki heyet son kabine değişikliği ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olarak atanan Mahinur Özdemir’i makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Mustafa IŞIK yapılan ziyarette Şehit Aileleri ve Gazilerin beklediği yasal düzenlemeleri ve talepleri ilettiler.

Özellikle Temmuz ayında memur maaş artışı ile Harp Malulü, Şehit aileleri ve Gazilerin yaşadığı mağduriyet ve aylık farkları konusundaki sorunun, bir daha gündeme gelmemek üzere çözüm önerileri ile birlikte yazılı ve sözlü sunulmuştur.

Görüşmede Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Şemseddin Yalçın, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkan Yardımcıları Doğan Gömük ve İsmail Okka, Ankara 1 nolu Şube Başkanı Alparslan Fırat, Ankara Şube Başkanı Gazi Abdullah Gazioğlu ve Samsun Şube Başkanı Necati Yılmaz hazır bulunmuştur.

Genel Başkan Mustafa Işık “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımıza hüsnü kabullerinden dolayı teşekkür ederiz. Allah güzel hizmetlere imza atmayı nasip etsin inşallah” dedi.

- Advertisment -

En popüler

Betül Altınsoy’un Değerli Eğitimci/Yazar Ayşe Mercan Kara İle Söyleşisi

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz? Merhaba,1986 yazında Afyonkarahisar’ da dünyaya gözlerimi açmışım. Babamın tayini sebebiyle ülkemin en güzel şehirlerinden olan Bursa’da büyüdüm. Konya Selçuk üniversitesinde Türk...

Şair Kerem Taşkın – Sevinçler

Mutlu olmak sevince bağlı Sevinç kalbimde açıyor Çiçekler gibi coşuyor Kelebekler gibi uçuyor Sevinçler umutla dolu Bulutlar gibi bem beyaz İçinde yürür hayatın Neşe saçar yaşadıkların Umut et senin olsun Tüm yaşadıkların Sevgi içinde...

Değerli Ozan Aşık Rasim Genç İle Röportaj

Kendinizden bahseder misiniz? 1963 yılında Samsun Vezirköprü'ye bağlı Çorakdere köyünde doğdu. İlkokulu köyünde bitirdi. Çok istemesine rağmen, imkânsızlıklar nedeniyle eğitimine devam edemedi. Çobanlıkla başlayan yaşamı, inşaat...

Devlet Bahçeli: Türk Birliğinin Hasretini Çekip Hayallerini Kuran Merhum Türkeş Bey’in İnanıyorum ki Ruhu Şad Olacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin, “Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in 27.Vefat Yıldönümü” münasebetiyle yayınladıkları anma mesajını sunuyoruz. Türk siyaset ve demokrasi hayatına derin...

Son Yorumlar