10.3 C
Ankara
10. Haziran. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Yerel Ankara’da İncesu’lular İftar Yemeğinde Buluştu

Ankara’da İncesu’lular İftar Yemeğinde Buluştu

Ankara’da İncesu’lular İftar Yemeğinde Buluştu

Ankara’da yaşayan Kayseri / İncesulular 8 Nisan 2022 Cuma günü geleneksel hale getirdikleri gibi Ramazan iftarı için Ankara Yenişehir semtinde bulunan Sağlık Bakanlığı Hekimevi Tesislerinde bir araya geldi.

İsmail ÇALAP ve İbrahim GÖRÜNME’den oluşan organizasyon heyeti tarafından davet edilen davetliler covid 19 salgını boyunca bir araya gelememenin acısını çıkardılar.

İftara MHP Mamak İlçe Başkanı Mustafa ESEN, Erciyes Kayserililer Derneği Başkanı Hacı Bekir YILDIZ, İyi Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hakan KÖSEOĞLU, İncesu’dan iftara gelen Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Şekerbank Gemerek Şube Müdürü Mehmet KALEM ve Avukat Mustafa Devrm DEMİRTAŞ ile çok sayıda Ankara’da ikamet eden İncesulu katılım sağladı.

2017 yılından beri dördüncü defa yapılan iftar yemeğinde Ankara gibi büyük bir şehirde yaşayıp yıllardır birbirlerini göremeyen hemşeriler hasret giderdi ve yeni tanışmalara vesile oldu.

İftar saatinden sonra kürsüye gelen organize heyetinden İsmail Çalap bir selamlama konuşması yaparak “Bu organizasyonu dördüncü defa yapmanın mutluluğu içerisindeyiz. Umarım gelecek yıllarda daha fazla katılım bekliyoruz. Değerli Hemşerilerimiz bizleri kırmayarak davetimize teşrif ediyorlar, onlar teşekkür ediyoruz. Amacımız birlikte olmak, hemşerilerimizin kaynaşmasını sağlamaktır. Bu yemeğe katılan genç arkadaşlarımızın olması bizi daha da onurlandırdı. İftar yemeğine katılan, katılmayı isteyip te katılamayan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz. Birlikteliğimiz her daim güzel olsun.Hayırlı ramazanlar dileriz” dedi.

Sonrasında kürsüye gelen organizasyon heyetinden İbrahim GÖRÜNME” Kayseri İncesuluların özellikle memleket dışında gerek kamuda gerekse özel sektörde başarılı görevler ile pırlanta gibi parlamaktadır. Bu sene dördüncüsünü gerçekleştirdiğimiz İftar yemeğimizin sesinin umduğumuzdan uzaklara gitmiş. İncesudan gelen misafirlerimiz ve katılan genç hemşerilerimiz bunun en bariz göstergesi olmuştur. Dedi.

Kürsüye davet edilen MHP Mamak İlçe Başkanı Mustafa ESEN ise Kendisinin de Kayserili olması hasebiyle davet edilmesine çok sevindiğine ve Hemşerilerine elinden gelen her yardıma hazır olduklarını söyledi.” Dedi.

İftara İncesu’dan katılan Kayserispor Yönetim Kurulu Üyesi ve Şekerbank Gemerek Şube Müdürü Mehmet KALEM ise dayanışmanın, birlik, beraberliğin çok önemli olduğunu, Ankara’daki bu oluşumun çok değerli olduğunu ve hem zaman hemşerilerimizin yanındayız dedi.

Toplantı çay ikramından sonra çekilen toplu fotoğraf sonrası sona erdi.

- Advertisment -

En popüler

Kerem Taşkın-Rüzgâr Gülü

Rüzgâr Gülü Her sabah duyarım bir gül kokusu Seni izliyorum uzaktan Yalnızlığıma ortak oluyorsun Seni izleğim zaman Gün olur çağırır beni bu koku Durmadan yüreğime eser Hissederim seni Ve senin gibileri Biz ikimiz...

Devlet Bahçeli: Sipariş Anketler Yapan Kamuoyu Araştırma Şirketleri İflas Bayrağını Çekmişlerdir.

Devlet Bahçeli: Sipariş Anketler Yapan Kamuoyu Araştırma Şirketleri İflas Bayrağını Çekmişlerdir. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin, 15 Mayıs 2023 tarihli “14 Mayıs...

Medine Ayrı, Mekke Ayrı Güzel

Medine Ayrı, Mekke Ayrı Güzel Rukiye Türeyen Başlığı yazarken bile Medine sokaklarında dolaşırken aldığım mis kokuyu tekrar aldım sanki. O sokakları ve kokuyu şimdiden çok özledim. Hayal etmiştim...

Kerem Taşkın – Yarım Kalan Hayaller

Yarım Kalan Hayaller İnsanı hayata hayalleri bağlar Kiminin hayalleri gerçek kiminin ki yarım kalır Kendimi şiirlerime aktarıyorum Yarım kalan hayallerimi devam ettirebilmek için Şiirlerimi yazarken kendimi bulurum Sözlerim hayallerimin bir...

Son Yorumlar