10.3 C
Ankara
2. Ekim. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Yerel Erciyes Kayserililer Derneğinde Hacı Bekir Yıldız Güven Tazeledi

Erciyes Kayserililer Derneğinde Hacı Bekir Yıldız Güven Tazeledi

Erciyes Kayserililer Derneğinde Hacı Bekir Yıldız Güven Tazeledi
2009 yılında Ankara Mamak Merkezli olarak kurulan ve aktif olarak faaliyet gösteren Erciyes Kayserililer Kalkınma ve Dayanışma Derneğinde Kongre Heyecanı yaşandı.
26 Haziran 2022 Pazar günü Saat 14.00’de Mamak Sivil Toplum Merkezi Taşlıçay Mah. Taşlıçay Sokak Belediye hizmet binası 29/13 Mamak adresinde yapılan genel kurul toplantısı şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde hep birlikte Okunan İstiklal Marşı ile başlandı.
Divana oy birliği ile Başkanlığa Resul Erol, üyeliklere ise İbrahim Görünme ve Ahmet Kayabaşı’nın seçilmesiyle gündem maddelerinin görüşülmesine başlandı.
Yıllık Yönetim Faaliyet Raporu ve Denetim Raporları okunarak oya sunuldu ve oybirliği ibra edildi.
Tek liste ile seçime gidilen dernekte Hacı Bekir Yıldız’ın Yönetim ve denetim kurulu listesi oybirliği ile kabul edildi.
Teşekkür konuşmasında Başkan Hacı Bekir Yıldız yüksek katılım için ve daha önceki başkanlık yapmış herkese teşekkür ettiğini, daha ileri götürmek için çabalanacağını belirtti.
Derneğin 6.Olağan Genel Kuruluna MHP Mamak İlçe Başkanı ve Mamak Belediyesi MHP Meclis Üyesi Avukat Mustafa Esen, Mamak Belediyesi MHP Meclis Üyesi Mehmet Vecihi Cengiz, İyi Parti Mamak İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Köseoğlu, Abidinpaşa Mahallesi Muhtarı Ahmet Kayabaşı, yeni kurulan Kayseri İncesulular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Çalap ve yönetimi ile çok sayıda dernek üyesi katılım sağladı.
Seçim sonrası Hacı Bekir Yıldız tarafından teşekkür açıklaması yapıldı. Açıklamada “Erciyes Kayserililer Derneği olarak 6. Olağan Genel Kurulumuzu yapmış bulunmaktayız. Genel kurula katılan üyelerimizin teveccühleri ile Dernek başkanı olarak yolumuza devam edeceğiz. Mevla’m hayırlı mübarek eylesin, mahcup eylemesin inşallah.
Genel Kurulumuza katılan tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Mevla’m birliğimizi dirliğimizi daim eylesin inşallah”. Dedi.
Genel Kurula katılan Üyelerden Orhan Arsoy ise yeniden seçilen Hacı Bekir Yıldız’a bir kayısı tesbihi hediye etti.
Toplu fotoğraf çekimleri sonrası Genel kurul sona erdi.

- Advertisment -

En popüler

Devlet Bahçeli: Terör Örgütleri ve Arkasındaki Destekçileri Ne Yaparlarsa Yapsınlar Asla Emellerine Muvaffak Olamayacaklardır.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 1 Ekim 2023 tarihili sosyal medya hesabı X üzerinden yayınladıkları mesajlarını sunuyoruz. Bugün sabah Emniyet Genel Müdürlüğümüzü...

Faiq Alakbarli: Dünyanın Bütün Güçleri Türkiye-Azerbaycan Birliğini Hesaba Katmalı

Siyaset Bilimci Faiq Alakbarli son günlerde yaşanan olaylarla ilgili yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle; Yerel nitelikteki askeri operasyonların Azerbaycan için geniş ufuklar açtı. Şehirlerimizin ve...

Yiğit Emir Ahi’nin Yazar Emre Timur İle Söyleşisi

Röportaj : Yiğit Emir AHİ Emre Bey, size klasik bir sorum olacak belki ama biz okurlarınız olarak Emre Bey’i biraz daha tanımak istesek sizin bize...

Mahir Adıbeş Gezdi ve Yazdı-Zamanın Sularla Aktığı Yer (AYDER)

İkindi vakti vardık Ayder’e, dostum Recep Yaşar otelde yerimizi hazırlatmış. Yollar çok kalabalık, araba park yerinde sıkıntı var. Çok sayıda seyahat otobüsleri trafiği yavaşlatıyor....

Son Yorumlar