10.3 C
Ankara
24. Temmuz. 2024
No menu items!
Ana Sayfa Genel MHP 2024 Mahalli İdareler Seçimleri İçin Kesinleşen İlçe ve Belde Belediye Başkan...

MHP 2024 Mahalli İdareler Seçimleri İçin Kesinleşen İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor

 

MHP 2024 Mahalli İdareler Seçimleri İçin Kesinleşen İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor

İşte O Adaylar ve Listeleri

12. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (31 OCAK 2024) 

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 12. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 Büyükşehir İlçe, 8 İlçe, 46 Belde Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

BÜYÜKŞEHİR

İLÇE

 

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

1

TRABZON

ÇARŞIBAŞI

 

AHMET KELEŞ

 

İL

İLÇE

BELDE

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

2

BİLECİK

SÖĞÜT

 

FERHAT DURGUT

3

YOZGAT

AYDINCIK

 

SELAHATTİN ÖZDEMİR

4

YOZGAT

ÇANDIR

 

ERTAN EROĞLU

5

YOZGAT

ÇAYIRALAN

 

AHMET KAYGISIZ

6

YOZGAT

KADIŞEHRİ

 

HASAN SEDAT AKSU

7

YOZGAT

SARIKAYA

 

ALPARSLAN ERBEK

8

YOZGAT

YENİFAKILI

 

MUSA SARIASLAN

9

DÜZCE

YIĞILCA

 

MUHTEREM BALTACI

10

DÜZCE

MERKEZ

BOĞAZİÇİ

METİN ALBAYRAK

11

EDİRNE

İPSALA

ESETÇE

TURGAY ŞİMŞEK

12

EDİRNE

İPSALA

YENİKARPUZLU

FAHRİ ALDANMAZ

13

EDİRNE

KEŞAN

BEĞENDİK

TANER KARLIDAĞ

14

EDİRNE

KEŞAN

YENİMUHACİR

VAHİT GÜNEY

15

EDİRNE

MERİÇ

KÜPLÜ

UFUK KORKUT

16

EDİRNE

MERİÇ

SUBAŞI

VELİ GÖRME

17

EDİRNE

UZUNKÖPRÜ

KIRCASALİH

KÜRŞAT KASTAMONİ

18

ELAZIĞ

ARICAK

AKÇAKİRAZ

HALİL BİNGÖL

19

ELAZIĞ

ARICAK

BÜKARDI

BURAK KAYA

20

ELAZIĞ

ARICAK

ERİMLİ

MAHMUT DEMİREL

21

ELAZIĞ

ARICAK

ÜÇOCAK

MEHMET OLĞUN

22

ELAZIĞ

KARAKOÇAN

SARICAN

ALPEREN DİLENÇ

23

ELAZIĞ

MERKEZ

MOLLAKENDİ

ONUR YÜCEDAL

24

ELAZIĞ

MERKEZ

YAZIKONAK

MURATHAN KOKTAŞ

25

ELAZIĞ

MERKEZ

YURTBAŞI

HAKİM SEVİNÇ

26

ELAZIĞ

PALU

BEYHAN

YUSUF DİRİBAŞ

27

ERZİNCAN

MERKEZ

ÇAĞLAYAN

RESUL KILIÇ

28

ERZİNCAN

MERKEZ

MOLLAKÖY

AYKUT ARTUÇ

29

ERZİNCAN

TERCAN

ÇADIRKAYA

SAİT DURGUN

30

ERZİNCAN

TERCAN

KARGIN

BÜNYAMİ ADİL ERDEN

31

ERZİNCAN

TERCAN

MERCAN

BAYRAM BİLİCİ

32

ERZİNCAN

ÜZÜMLÜ

ALTINBAŞAK

İBRAHİM TAHA ÇETİNKAYA

33

GİRESUN

BULANCAK

AYDINDERE

EROL ÇELİK

34

GİRESUN

BULANCAK

KOVANLIK

İSLAM PEKDEMİR

35

GİRESUN

DERELİ

YAVUZKEMAL

KAZIM ÖNAL

36

GİRESUN

EYNESİL

ÖREN

BEKİR YETİM AHMETOĞLU

37

GİRESUN

GÖRELE

ÇAVUŞLU

SELİM HAMZAOĞLU

38

GİRESUN

MERKEZ

DUROĞLU

HALİL ÇETİN

39

GİRESUN

YAĞLIDERE

ÜÇTEPE

HACI GASIM AKILLI

40

GÜMÜŞHANE

ŞİRAN

YEŞİLBÜK

SEZAİ DOĞAN

41

GÜMÜŞHANE

KÜRTÜN

ÖZKÜRTÜN

YAKUP TURGUT

42

IĞDIR

MERKEZ

HALFELİ

ALAEDDİN OKAN

43

IĞDIR

MERKEZ

HOŞHABER

SEFA YURTSEVEN

44

IĞDIR

MERKEZ

MELEKLİ

MÜCAHİT TANIK

45

KARABÜK

YENİCE

YORTAN

ALİ ŞIK

46

KARAMAN

ERMENEK

GÜNEYYURT

AHMET ARI

47

KARAMAN

ERMENEK

KAZANCI

OSMAN ACAR

48

KARAMAN

MERKEZ

AKÇAŞEHİR

TURGAY EKİN

49

KARAMAN

MERKEZ

SUDURAĞI

MUSTAFA GÜL

50

KARAMAN

SARIVELİLER

GÖKTEPE

HASAN TURGUT

51

KIRIKKALE

MERKEZ

HACILAR

MEHMET KOYUNCU

52

KIRIKKALE

DELİCE

ÇERİKLİ

ERKAN ÇAĞLAR

53

KIRŞEHİR

ÇİÇEKDAĞI

KÖSELİ

BEKİR YILMAZ

54

KIRŞEHİR

MERKEZ

ÖZBAĞ

RASİM ARAZAY

55

KIRŞEHİR

KAMAN

KURANCALI

ERDOĞAN TEKELİ

13. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (2 ŞUBAT 2024) 

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 13. etap olarak adaylıkları kesinleşen 55 Belde Belediye Başkan Adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

İL

İLÇE

BELDE

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

1

KÜTAHYA

DOMANİÇ

ÇUKURCA

İLYAS TOSUN

2

KÜTAHYA

GEDİZ

ESKİGEDİZ

MUSTAFA ARSLAN

3

KÜTAHYA

GEDİZ

GÖKLER

YÜKSEL ARIK

4

KÜTAHYA

GEDİZ

YENİKENT

MEHMET KARACA

5

KÜTAHYA

MERKEZ

SEYİTÖMER

HALİL ÖZTÜRK

6

KÜTAHYA

SİMAV

AKDAĞ

FETHİ ÖZEL

7

KÜTAHYA

SİMAV

ÇİTGÖL

YÜKSEL ÜNAL

8

KÜTAHYA

SİMAV

DEMİRCİ

RIZA KAPLAN

9

KÜTAHYA

SİMAV

GÜNEY

AHMET ÇAVDAR

10

KÜTAHYA

SİMAV

KUŞU

MURAT GÜNTAŞ

11

KÜTAHYA

SİMAV

NAŞA

MEHMET ÖRENÇ

12

KÜTAHYA

TAVŞANLI

BALIKÖY

AHMET ARTUN

13

KÜTAHYA

TAVŞANLI

KURUÇAY

RENGÜL ATICI

14

KÜTAHYA

TAVŞANLI

TEPECİK

HALİL YEŞİL

15

KÜTAHYA

TAVŞANLI

TUNÇBİLEK

MUSTAFA DÜZGÜN

16

MUŞ

BULANIK

ELMAKAYA

BÜLENT OĞAN

17

MUŞ

BULANIK

ERENTEPE

CÜNEYİT AYDEMİR

18

MUŞ

BULANIK

RÜSTEMGEDİK

DOĞUKAN TEKİN

19

MUŞ

BULANIK

SARIPINAR

OKTAY AKDENİZ

20

MUŞ

BULANIK

UZGÖRÜR

ENVER YAĞMUR

21

MUŞ

BULANIK

YONCALI

KADİR MEYVELİ

22

MUŞ

HASKÖY

DÜZKIŞLA

MEHMET SAKMUK

23

MUŞ

KORKUT

ALTINOVA

MECİT BAYCU

24

MUŞ

MALAZGİRT

KONAKKURAN

ŞEHMUZ YILDIRIM

25

MUŞ

MERKEZ

KARAAĞAÇ

EMRAH MİROĞLU

26

MUŞ

MERKEZ

KIRKÖY

BEKİR YILDIRAK

27

MUŞ

MERKEZ

KIZILAĞAÇ

SİNAN ŞAKAR

28

MUŞ

MERKEZ

KONUKBEKLER

ÜMİT ÇETİNKAYA

29

MUŞ

MERKEZ

SERİNOVA

ŞAH İSMAİL YALINKILIÇ

30

MUŞ

MERKEZ

SUNGU

SEDAT ÖZCAN

31

MUŞ

MERKEZ

YAYGIN

FURKAN YALÇIN

32

MUŞ

MERKEZ

YEŞİLOVA

HAKAN KARTI

33

NİĞDE

ALTUNHİSAR

KARAKAPI

İMDAT DAYSAL

34

NİĞDE

ALTUNHİSAR

KEÇİKALESİ

MUSTAFA BIYIK

35

NİĞDE

BOR

BAHÇELİ

BÜLENT GÖZÜPEK

36

NİĞDE

BOR

ÇUKURKUYU

AHMET HALİSDEMİR

37

NİĞDE

BOR

KEMERHİSAR

SAMİ YORGUN

38

NİĞDE

ÇİFTLİK

AZATLI

KASIM POLAT

39

NİĞDE

ÇİFTLİK

BOZKÖY

İMDAT BİNİCİ

40

NİĞDE

ÇİFTLİK

DİVARLI

İSA ÇINAR

41

NİĞDE

MERKEZ

AKTAŞ

ERDOĞAN ŞEVENK

42

NİĞDE

MERKEZ

ALAY

CAFER ERYILMAZ

43

NİĞDE

MERKEZ

BAĞLAMA

MURAT KARAKUZU

44

NİĞDE

MERKEZ

DEĞİRMENLİ

HÜSEYİN UZEL

45

NİĞDE

MERKEZ

DÜNDARLI

YUNUS EMRE ÇIKAN

46

NİĞDE

MERKEZ

EDİKLİ

AYHAN AKTAŞ

47

NİĞDE

MERKEZ

GÜMÜŞLER

RECEP ÇAYMAZ

48

NİĞDE

MERKEZ

HACIABDULLAH

RECEP DOĞMUŞ

49

NİĞDE

MERKEZ

KARAATLI

MESUT SALİK

50

NİĞDE

MERKEZ

KİLEDERE

ALİ DEMİRBAŞ

51

NİĞDE

MERKEZ

KONAKLI

İRFAN ERCAN

52

NİĞDE

MERKEZ

ORHANLI

YILMAZ ERDİÇ

53

NİĞDE

MERKEZ

SAZLICA

MUSTAFA GÜNAYDIN

54

NİĞDE

MERKEZ

YEŞİLGÖLCÜK

RAMAZAN TUNCAY

55

NİĞDE

MERKEZ

YILDIZTEPE

ÖMER KILIÇASLAN

 

 

14. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (7 ŞUBAT 2024) 

 

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 14. etap olarak adaylıkları kesinleşen 5 İlçe, 50 Belde Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İL

İLÇE

BELDE

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

1

ARDAHAN

HANAK

KORKMAZ GÖKYILDIZ

2

BİNGÖL

ADAKLI

ERDAL ALMALI

3

BİNGÖL

YEDİSU

HÜSEYİN GÜLÇİÇEK

4

SİNOP

ERFELEK

MUSTAFA KALYONCU

5

ŞIRNAK

CİZRE

UĞUR PAGE

6

ARDAHAN

GÖLE

KÖPRÜLÜ

ÇETİN HASPOLAT

7

SİVAS

GEMEREK

ÇEPNİ

DALYAN AZGIN

8

SİVAS

GEMEREK

SIZIR

ALİ TAMER

9

SİVAS

MERKEZ

YILDIZ

MUSTAFA ÖZTÜRK

10

SİVAS

ŞARKIŞLA

CEMEL

MURAT BOYRAZ

11

SİVAS

ŞARKIŞLA

GÜRÇAYIR

RÜŞTÜ ÖKSÜM

12

SİVAS

YILDIZELİ

GÜNEYYAKA

HASAN ERÇOBAN

13

ŞIRNAK

GÜÇLÜKONAK

FINDIK

MEHMET EMİN İLHAN

14

ŞIRNAK

İDİL

KARALAR

FETULLAH YILDIZ

15

ŞIRNAK

İDİL

SIRTKÖY

UFUK DAĞ

16

ŞIRNAK

MERKEZ

BALVEREN

AHMET ZEYREK

17

ŞIRNAK

MERKEZ

KASRİK

AKİF GÖKTAŞ

18

ŞIRNAK

MERKEZ

KUMÇATI

ÖMER KILINÇ

19

ŞIRNAK

SİLOPİ

BAŞVERİMLİ

MURAT ÇEVİK

20

ŞIRNAK

SİLOPİ

ÇALIŞKAN

MEHMET ONUK

21

ŞIRNAK

SİLOPİ

GÖRÜMLÜ

NURULLAH ÖZDEMİR

22

ŞIRNAK

ULUDERE

HİLAL

OSMAN BENEK

23

ŞIRNAK

ULUDERE

ŞENOBA

MEHMET KADRİ TATAR

24

ŞIRNAK

ULUDERE

UZUNGEÇİT

KEMAL AYDEMİR

25

TUNCELİ

MAZGİRT

AKPAZAR

NEŞE GÜR

26

UŞAK

BANAZ

KIZILCASÖĞÜT

BAYRAM PEKER

27

UŞAK

EŞME

YELEĞEN

MEHMET KÜRŞAT ŞAHİN

28

UŞAK

SİVASLI

PINARBAŞI

MUHAMMET ERGÜN

29

UŞAK

SİVASLI

SELÇİKLER

İZZET GÜLER

30

UŞAK

SİVASLI

TATAR

HAKAN BENGİÇ

31

YALOVA

ALTINOVA

KAYTAZDERE

ERKAN ŞAHİN

32

YALOVA

ALTINOVA

SUBAŞI

İSMAİL AKBAŞ

33

YALOVA

ALTINOVA

TAVŞANLI

MUHAMMET ALİ YILMAZ

34

YALOVA

ÇINARCIK

ESENKÖY

MEHMET TEMEL

35

YALOVA

ÇINARCIK

KORU

ARMAN VATANSEVER

36

YALOVA

ÇINARCIK

TEŞVİKİYE

MUSTAFA NURTEN

37

YALOVA

ÇİFTLİKKÖY

TAŞKÖPRÜ

CAN ERTAN

38

YALOVA

MERKEZ

KADIKÖY

YILDIRIM BAKKALOĞLU

39

ZONGULDAK

ALAPLI

GÜMELİ

HÜSEYİN ÖZENÇ

40

ZONGULDAK

ÇAYCUMA

FİLYOS

LEVENT TÜYLÜ

41

ZONGULDAK

ÇAYCUMA

KARAPINAR

İBRAHİM DOĞAN

42

ZONGULDAK

ÇAYCUMA

NEBİOĞLU

KENAN ERMİŞ

43

ZONGULDAK

ÇAYCUMA

PERŞEMBE

FATİH KARARMIŞ

44

ZONGULDAK

ÇAYCUMA

SALTUKOVA

ERSİN AKSOY

45

ZONGULDAK

DEVREK

ÇAYDEĞİRMENİ

RECEP DIRMANDI

46

ZONGULDAK

GÖKÇEBEY

BAKACAKKADI

RAMAZAN AYDEMİR

47

ZONGULDAK

KDZ EREĞLİ

GÜLÜÇ

ATİLLA TARIK SEMİZ

48

ZONGULDAK

KDZ EREĞLİ

KANDİLLİ

ORHAN KÖKSAL

49

ZONGULDAK

KDZ EREĞLİ

ORMANLI

TACETTİN ALDIRMAZ

50

ZONGULDAK

KİLİMLİ

ÇATALAĞZI

YAVUZ PALABAŞ

51

ZONGULDAK

KİLİMLİ

GELİK

FERHAT KORKMAZ

52

ZONGULDAK

KİLİMLİ

MUSLU

CANER BAYDAR

53

ZONGULDAK

MERKEZ

BEYCUMA

HÜSEYİN HASEKİ

54

ZONGULDAK

MERKEZ

ELVANPAZARCIK

ÜMİT UZUN

55

ZONGULDAK

MERKEZ

KARAMAN

DURSUN TOSYALI

 

15. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (10 ŞUBAT 2024) 

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 15. etap olarak adaylıkları kesinleşen 6 İlçe, 49 Belde Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İL

İLÇE

BELDE

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

1

ELAZIĞ

ALACAKAYA

ŞAHİN YILDIRIM

2

ELAZIĞ

ARICAK

 

YAĞIZ ATAGÜN

3

ELAZIĞ

BASKİL

TUNCER TURUS

4

ELAZIĞ

KARAKOÇAN

İRFAN GÜNEŞ

5

ELAZIĞ

KOVANCILAR

HASAN AYDIN

6

ELAZIĞ

MADEN

SELÇUK KARACA

7

ADIYAMAN

BESNİ

ÇAKIRHÜYÜK

MİKTAT ÇETİN

8

ADIYAMAN

BESNİ

KESMETEPE

MEHMET SUNA

9

ADIYAMAN

BESNİ

KÖSECELİ

AHMET ÖZEL

10

ADIYAMAN

BESNİ

SUVARLI

MEHMET YAĞMUR

11

ADIYAMAN

BESNİ

ŞAMBAYAT

NECATİ DEMİREL

12

ADIYAMAN

ÇELİKHAN

PINARBAŞI

GÖKHAN BULGU

13

ADIYAMAN

GÖLBAŞI

BALKAR

MURAT FIRAT

14

ADIYAMAN

GÖLBAŞI

BELÖREN

ALPER DAĞLILAR

15

ADIYAMAN

GÖLBAŞI

HARMANLI

KAHRAMAN YILDIRIM

16

ADIYAMAN

KÂHTA

AKINCILAR

SAİT ÖZKAN

17

ADIYAMAN

KÂHTA

BÖLÜKYAYLA

RAMAZAN YAVUZ

18

ADIYAMAN

MERKEZ

KÖMÜR

SABRİ VAROL

19

ADIYAMAN

MERKEZ

YAYLAKONAK

TAHA YASİN ŞAHİN

20

ADIYAMAN

SİNCİK

İNLİCE

ABUZER YAKAN

21

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

KÜÇÜKHÜYÜK

OSMAN ATEŞ

22

AĞRI

ELEŞKİRT

TAHİR

HAMZA GÜNEŞ

23

AĞRI

ELEŞKİRT

YAYLADÜZÜ

ZEKERİYA ŞEKERCİ

24

AĞRI

ELEŞKİRT

YÜCEKAPI

MALİK YILDIRIM

25

AĞRI

PATNOS

DEDELİ

FATİH YEĞİN

26

AMASYA

MERKEZ

ZİYARET

MEHMET PARLAK

27

BARTIN

MERKEZ

HASANKADI

ŞEREF EMİROĞLU

28

BARTIN

MERKEZ

KOZCAĞIZ

SAVAŞ BUYURMAN

29

BARTIN

ULUS

ABDİPAŞA

İSA TUNÇER

30

BARTIN

ULUS

KUMLUCA

İSMAİL CAN

31

BAYBURT

DEMİRÖZÜ

GÖKÇEDERE

YAVUZ BAKIR

32

BAYBURT

MERKEZ

ARPALI

KURBAN KARAHAN

33

BİLECİK

BOZÜYÜK

DODURGA

ALİ OSMAN ÖZKAN

34

BİLECİK

MERKEZ

BAYIRKÖY

MUSTAFA BOYRAZ

35

BİLECİK

MERKEZ

VEZİRHAN

HÜSEYİN OCAK

36

BİNGÖL

MERKEZ

ILICALAR

FARUK ÇOBAN

37

BİNGÖL

MERKEZ

SANCAK

MEHMET BURULAY

38

BİNGÖL

SOLHAN

ARAKONAK

SÜLEYMAN GÖRGÜLÜ

39

HAKKÂRİ

MERKEZ

DURANKAYA

MAHMUT ÇELİK

40

HAKKÂRİ

YÜKSEKOVA

BÜYÜKÇİFTLİK

KEVSER YILMAZ

41

HAKKÂRİ

YÜKSEKOVA

ESENDERE

NAZİF ÖZBEK

42

KARS

DİGOR

DAĞPINAR

ÖZKAN ÇİFTÇİ

43

KIRKLARELİ

BABAESKİ

ALPULLU

ERDAL AĞDAŞ

44

KIRKLARELİ

BABAESKİ

BÜYÜKMANDIRA

RUHCAN BİLEK

45

KIRKLARELİ

BABAESKİ

KARAHALİL

MEHMET ALİ TONTAŞ

46

KIRKLARELİ

DEMİRKÖY

İĞNEADA

ERDEM TEZEREN

47

KIRKLARELİ

LÜLEBURGAZ

AHMETBEY

CEMİL SARIKAYA

48

KIRKLARELİ

LÜLEBURGAZ

BÜYÜKKARIŞTIRAN

ERKAN TEZCAN

49

KIRKLARELİ

LÜLEBURGAZ

EVRENSEKİZ

MUSTAFA ALKIZ

50

KIRKLARELİ

MERKEZ

İNECE

AYŞE CELEP

51

KIRKLARELİ

MERKEZ

KAVAKLI

GÖKHAN IŞIK

52

KIRKLARELİ

MERKEZ

ÜSKÜP

MELTEM TUYUK

53

KIRKLARELİ

PINARHİSAR

KAYNARCA

ZİYAETTİN SARIKAYA

54

KIRKLARELİ

VİZE

ÇAKILLI

MEHMET BAYRAM

55

KIRKLARELİ

VİZE

KIYIKÖY

MERT ALİ KAYA

- Advertisment -

En popüler

Ankara Şehit Yakınları ve Gaziler Korosu Kalefest’ de Büyük Takdir Gördü

Ankara Şehit Yakınları ve Gaziler Korosu Kalefest' de Büyük Takdir Gördü CANTÜRK HABER ÖZEL HABER/ KIRIKKALE 22 Mayıs 2024 tarihinde Kırıkkale Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanında Kırıkkale...

Güney Türkistan’da Özellikle Türklerin Yoğun Şekilde Yaşadığı Bölgelerde Büyük Sel Felaketi Yaşanıyor.

Güney Türkistan'da büyük bir şok ve üzüntü yaratan, Türklerin yaşadığı bölgeyi vuran ve şimdiye kadar görülmeyen sel felaketinde, alınan yeni bilgilere göre, Güney Türkistan'ın...

Betül Altınsoy’un Değerli Eğitimci/Yazar Ayşe Mercan Kara İle Söyleşisi

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz? Merhaba,1986 yazında Afyonkarahisar’ da dünyaya gözlerimi açmışım. Babamın tayini sebebiyle ülkemin en güzel şehirlerinden olan Bursa’da büyüdüm. Konya Selçuk üniversitesinde Türk...

Şair Kerem Taşkın – Sevinçler

Mutlu olmak sevince bağlı Sevinç kalbimde açıyor Çiçekler gibi coşuyor Kelebekler gibi uçuyor Sevinçler umutla dolu Bulutlar gibi bem beyaz İçinde yürür hayatın Neşe saçar yaşadıkların Umut et senin olsun Tüm yaşadıkların Sevgi içinde...

Son Yorumlar