10.3 C
Ankara
26. Eylül. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Diğer Eğitim SE-DER’de İsmet DATLI Güven Tazeledi

SE-DER’de İsmet DATLI Güven Tazeledi

1975’de kurulan ancak sonrasında kapatılan ancak 2013 de tekrar kurulan Sağlık Teşkilatının köklü ve saygın sağlık derneklerinden olan Sağlık Eğitimcileri Derneği (SE-DER) 6.Olağan Genel Kurulunu 22 Temmuz 2023 tarihinde Cumartesi günü Saat 14.00’da Ankara Hekimevinde çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirildi.

Genel Kurul divan teşekkülü için seçim yapıldı. Divan seçiminde sonucu Başkanlığa Çevre Sağlıkçılar Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim GÖRÜNME, Kâtip Üyeliklerine Özkan AYDEMİR ile Hanife DELİKANLIOĞLU seçildi.

Divan Seçimi sonrası Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimiz için okunan saygı duruşu ve akabinde okunan İstiklal Marşı ile başladı ve gündeme geçildi.

Divan kurulu tarafından açılış konuşması için İsmet DATLI kürsüye davet edildi. Dernek Başkanlığını görevini yürüten İsmet DATLI’nın yaptığı açılış konuşmasında katılım yapan, katılmadığını mesaj ve telefonla bildirenlerin mesajlarını haziruna okuyarak teşekkür etti. DATLI gelecek planlarını açıkladı ve genel kurulda uygun görürse genel başkanlığına tekrar aday olduğunu açıkladı.

Sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Engin PAŞAOĞLU tarafından faaliyet raporu sunuldu. Rapor genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.

Denetleme Kurulu Raporu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Karabacak tarafından okundu ve genel kurul tarafından oylanarak oybirliğiyle ibra edildi.

Trabzon İl Temsilcisi Kadir ÇITLAK ve arkadaşlarının verdiği önerge ile dilek ve temenniler bölümü öne alındı ve bütün katılım sağlayan üyelerin görüş ve öneri bildirmesi sağlandı.

6.Olağan Genel Kurulda seçim maddesine geçildi. Divan Başkanlığına gelen yönetim ve denetleme kurulu listeleri Genel kurulun oylaması ile yeni yönetim ve denetleme kurulu asil ve yedek üyeleri belirlendi.

Toplantı Divan Başkanı İbrahim GÖRÜNME yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar dileyerek toplantıyı kapattı. Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Genel kurulun hemen akabinde oluşturulan Yönetim Kurulu yaptığı ilk toplantıda İsmet DATLI Derneğin başkanlığı görevine tekrar getirildi.

Yönetim ve Denetleme Kurulu ise aşağıdaki isimlerden oluştu.

- Advertisment -

En popüler

Betül Altınsoy’un Yazar Nurbanu Kablan İle Söyleşisi

Röportaj:Betül Altınsoy Öncelikle “Paranoyak ve Melankolik Bir Aşk” kitabınız hayırlı olsun. Kitaplarınızı konuşmadan önce okuyucularımıza kendinizden bahseder misiniz? Nurbanu Kablan, Sivas doğumlu; İlk, orta ve lise...

Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan Kuru: Azerbaycan’ın KARABAĞ’da Ermeni Terörüne Şamarı

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Trabzon Başkanı Kenan KURU’ un “Azerbaycan’ in KARABAĞ’ da Ermeni terörüne şamarı” konulu basın açıklaması yaptı....

Betül Altınsoy’un Yazar Oktay FERİK İle Söyleşisi

Röportaj:Betül Altınsoy Sizi biraz tanıyabilir miyiz? Bendeniz Oktay Ferik, 1987 yılı Bursa doğumluyum. İlk ve Orta Öğrenimimi Yenişehir’de, Liseyi Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesinde tamamladım. Anadolu Üniversitesi...

MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Semih Yalçın: Muhalif Medya’ya Sert Tepki, Halen Uyanamamışlar…

- CHP çığırtkanı muhalif TV kanallarının sahip ve sorumluları; gördükleri iktidar rüyasından zillet ittifakının seçimlerde uğradığı hezimete rağmen uyanamamıştır. Bu yüzden CHP yandaşı kanallar...

Son Yorumlar