10.3 C
Ankara
3. Şubat. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Genel Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

İzmir’de 1970’li yıllarda babadan oğula dürüstlük ve güvenirlik ilkelerinden asla taviz vermeden ticari serüvenine başlayana Sevgin Kimya yıllar içinde sahip olduğu deneyim ile faaliyetlerini 2006 yılında Ankara’ya taşıdı.

*Başta; TSE ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi, bakanlık onayı olmak üzere, kapasite raporu, marka tescil belgesi alan ve alanında ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan bir sıvı deterjan üreticisidir.

*Önce “insan” ve “devlet” diyerek sektöre değer katan ve attığı her adımda müşteri memnuniyetini ve son kullanıcıyı ön planda tutan bir fabrikadır.

*Deneyimli personeli, kimya mühendisi ile tam kapasite çalışan laboratuvarı ile kalite kontrol ve ar-ge çalışmalarını yapan bir şirketidir.

*Piyasa beklenti ve taleplerini anında tespit edip, karşılayan ve istikrarlı bir şekilde büyüme trendini sürdüren bir şirketidir.

*16 ile yayılan distribütör ve bayi ağı ile 1200’ü aşkın müşterisiyle sizlere hizmet etmektedir.

*Genel alan temizleyicileri, evsel ve endüstriyel deterjanlar, cam temizleyicileri, banyo ve wc temizleyicileri, ağır kir ve yağ sökücüler ürettiği ürünlerin sadece birkaçıdır.

Hedefleri arasında Ülkeye çok daha fazla katma değer ve istihdam sağlayan bir üretici olmak, Sadece ülkemize değil, dünya çapında söz sahibi olan, doğa ve çevreye saygı konusunda limitleri daha üst noktalara taşıyan bir üretici olmak, Müşteri memnuniyetini bugün olduğu gibi her daim en üst seviyede tutmak, İhracatta üst sınırları zorlamak ve vergi rekortmeni olmak olarak sayılabilir.

Web Adresi: www.sevginkimya.com

Adres: Öz Ankara Toptancılar Sitesi 2.Blok No:88 Macunköy – ANKARA

Telefon: 0312 397 48 00

E-Posta: binpakimya@gmail.com

 

- Advertisment -

En popüler

Kenan Eroğlu Yazdı – Biz Her Konudan Anlarız(!)

Kenan Eroğlu Yazdı - Biz Her Konudan Anlarız(!) Monşer: -Bir türlü anlamıyorum, Polis bugün tutukluyor, ertesi günü birkaçını serbest bırakıyor. Adamın suçu yoksa neden tutukluyorsunuz?...

Kerem Taşkın-Zeytin Dalı

Kerem Taşkın-Zeytin Dalı Barışın simgesidir zeytin dalı Küskünlerde artık barışmalı Kırılmışsa bir zeytin dalı Herkes birbirinine koşmalı Dallar da zeytinler Bahçelerde çiçekler Gönüllerde filizler Gülsün artık yüzler Nedir bu inatlar Kırılmış kanatlar Bitmezse bu ayrılıklar Paklar...

Devlet Bahçeli: Kiralık Anket Şirketleri Amasya’ya Baktınız mı?

Devlet Bahçeli: Kiralık Anket Şirketleri Amasya’ya Baktınız mı? Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 31 Ocak 2023 tarihli TBMM Grup Toplantısında yapmış oldukları...

Devlet Bahçeli: İP Başkanı Diyarbakır’a Gidip Utanmadan, Sıkılmadan, Vicdanı Sızlamadan Silahlara Veda Mesajı Vermiştir.

Devlet Bahçeli: İP Başkanı Diyarbakır’a Gidip Utanmadan, Sıkılmadan, Vicdanı Sızlamadan Silahlara Veda Mesajı Vermiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 29 Ocak 2023...

Son Yorumlar