10.3 C
Ankara
26. Eylül. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Genel Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

Sevgin Kimya Temizlik İhtiyaçlarınızın Her Aşamasında Çözümler Sunuyor.

İzmir’de 1970’li yıllarda babadan oğula dürüstlük ve güvenirlik ilkelerinden asla taviz vermeden ticari serüvenine başlayana Sevgin Kimya yıllar içinde sahip olduğu deneyim ile faaliyetlerini 2006 yılında Ankara’ya taşıdı.

*Başta; TSE ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi, bakanlık onayı olmak üzere, kapasite raporu, marka tescil belgesi alan ve alanında ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan bir sıvı deterjan üreticisidir.

*Önce “insan” ve “devlet” diyerek sektöre değer katan ve attığı her adımda müşteri memnuniyetini ve son kullanıcıyı ön planda tutan bir fabrikadır.

*Deneyimli personeli, kimya mühendisi ile tam kapasite çalışan laboratuvarı ile kalite kontrol ve ar-ge çalışmalarını yapan bir şirketidir.

*Piyasa beklenti ve taleplerini anında tespit edip, karşılayan ve istikrarlı bir şekilde büyüme trendini sürdüren bir şirketidir.

*16 ile yayılan distribütör ve bayi ağı ile 1200’ü aşkın müşterisiyle sizlere hizmet etmektedir.

*Genel alan temizleyicileri, evsel ve endüstriyel deterjanlar, cam temizleyicileri, banyo ve wc temizleyicileri, ağır kir ve yağ sökücüler ürettiği ürünlerin sadece birkaçıdır.

Hedefleri arasında Ülkeye çok daha fazla katma değer ve istihdam sağlayan bir üretici olmak, Sadece ülkemize değil, dünya çapında söz sahibi olan, doğa ve çevreye saygı konusunda limitleri daha üst noktalara taşıyan bir üretici olmak, Müşteri memnuniyetini bugün olduğu gibi her daim en üst seviyede tutmak, İhracatta üst sınırları zorlamak ve vergi rekortmeni olmak olarak sayılabilir.

Web Adresi: www.sevginkimya.com

Adres: Öz Ankara Toptancılar Sitesi 2.Blok No:88 Macunköy – ANKARA

Telefon: 0312 397 48 00

E-Posta: binpakimya@gmail.com

 

- Advertisment -

En popüler

Betül Altınsoy’un Yazar Nurbanu Kablan İle Söyleşisi

Röportaj:Betül Altınsoy Öncelikle “Paranoyak ve Melankolik Bir Aşk” kitabınız hayırlı olsun. Kitaplarınızı konuşmadan önce okuyucularımıza kendinizden bahseder misiniz? Nurbanu Kablan, Sivas doğumlu; İlk, orta ve lise...

Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan Kuru: Azerbaycan’ın KARABAĞ’da Ermeni Terörüne Şamarı

Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Trabzon Başkanı Kenan KURU’ un “Azerbaycan’ in KARABAĞ’ da Ermeni terörüne şamarı” konulu basın açıklaması yaptı....

Betül Altınsoy’un Yazar Oktay FERİK İle Söyleşisi

Röportaj:Betül Altınsoy Sizi biraz tanıyabilir miyiz? Bendeniz Oktay Ferik, 1987 yılı Bursa doğumluyum. İlk ve Orta Öğrenimimi Yenişehir’de, Liseyi Bilecik Ertuğrul Gazi Lisesinde tamamladım. Anadolu Üniversitesi...

MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Semih Yalçın: Muhalif Medya’ya Sert Tepki, Halen Uyanamamışlar…

- CHP çığırtkanı muhalif TV kanallarının sahip ve sorumluları; gördükleri iktidar rüyasından zillet ittifakının seçimlerde uğradığı hezimete rağmen uyanamamıştır. Bu yüzden CHP yandaşı kanallar...

Son Yorumlar