10.3 C
Ankara
4. Aralık. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Siyaset TÜRKAV Trabzon İl Başkanı Kenan Kuru: Bir Millet Yok Ediliyor.

TÜRKAV Trabzon İl Başkanı Kenan Kuru: Bir Millet Yok Ediliyor.

Trabzon TÜRKAV Başkanı Kenan Kuru’nun basın açıklaması şöyledir;

BİR MİLLET YOK EDİLİYOR…
“En iyi Filistinli hayatını kaybeden Filistinlidir.” Açıklaması Netanyahu’nun terörist olduğunu göstermiyor mu? Böyle bir alçağın yönetiminde, demokrasi ve insan haklarına saygılı devlet olur mu? İnsan haklarına bağlılık beklenebilir mi?
Müslümanlara karşı kural tanımazlığıyla ortada olan İsrail,… Çocuklara, yaşlılara, kadınlara ve savunmasız Müslümanlara ve kutsallarına karşı tahammülsüzlüğünüzün altında kalacaktır?
ABD, Yahudi yöneticileriyle de her türlü desteğini verse dahi, ey İsrail, tarihe dönüp bir bakın. Size karşı soykırım uygulanırken sizi kim kurtarmıştı…!

EY DÜNYA NEYİ BEKLEMEKTESİNİZ?
Filistinlilerin insanlık ihtiyaçlarını yok sayarak füze, top, obüs, hava ve deniz gücü üstünlüğü ile hastaneye bomba yağdırarak hasta insanlara bile tahammülü olmayan İsrail’ e sessiz kalanların yanında, Müslüman ülkeleri de neden sessizdir?
Netanyahu’ nun hastanede sağlık hizmeti veren sağlık personellerinin üzerine bomba yağdırması ise alçaklığının tam ispatı olmaktadır. Filistin topraklarının bütününü işgal etmek için ne diyor; En iyi Filistinli hayatını kaybeden Filistinlidir. O halde, ABD başta olmak üzere, bir milleti yok etmeyi görmeyen BM, insan hakları savunucuları, küreselciler ve demokrasi havarileri insanlık tarihi sizi affetmeyecektir.
Yönetimi küreselcilerin boyunduruğu altında olan Müslüman ülkelerinin yöneticileri; siz neyi bekliyorsunuz? Tarih sizi hiç affetmemiş ve etmeyecektir. Filistin’ de çocuklar ya hayatlarını kaybederek ya da ortada sahipsiz bırakılarak bir millet yok ediliyor….
Kamuoyuna duyurulur.

Kenan KURU
Trabzon TÜRKAV Başkanı

- Advertisment -

En popüler

Devlet Bahçeli: Bugün Filistin, Yarın Tüm Bölge ve Nihayet Türkiye’nin Kuşatılması Amaçlanıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 24 Ekim 2023 tarihinde TBMM Grup Toplantısında yapmış oldukları konuşmanın tam metni ve videosunu sunuyoruz. Değerli Milletvekilleri Muhterem...

Kerem Taşkın-Gizli Mektup

Dil söyler, kalem yazar Mutluluk olur yüreğimde Hayatta güzellikler olur her zaman Benim tek yüreğim var. Kalbimde hep güzellikler olmuştur Mektubum dolmuştur Hiçbir zaman bahsetmedim İçimde hep gizli tuttum Son sözlerimi yazdım Seninle...

Betül Altınsoy’un Yazar Ömür Özbenim Kahyaoğlu İle Söyleşisi

Röportaj: Betül Altınsoy Merhabalar. Öncelikle kendinizi bize tanıtabilir misiniz? Sizi, sizin kelimelerinizle tanıyalım. Merhabalar. Ben, Ömür Özbenim Kahyaoğlu. 28.06.1980 İstanbul doğumluyum. Güzel sanatlar mezunu ve 3...

Betül Altınsoy’un Yazar Gülsen Çakmak İle Söyleşisi

Röportaj:Betül Altınsoy Kısaca kendinizi anlatır mısınız? 1979 Sivas Koyulhisar Gökdere köyünde doğdum. 4 yaşında babamın işi gereği Afyon’a taşındık. Lise son sınıfa kadar Afyon’da yaşadım ve...

Son Yorumlar