10.3 C
Ankara
2. Şubat. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Diğer Eğitim Türkav Trabzon Başkanı Kenan Kuru: Ülküdür Öğretmenlik…

Türkav Trabzon Başkanı Kenan Kuru: Ülküdür Öğretmenlik…

Türkav Trabzon Başkanı Kenan Kuru: Ülküdür Öğretmenlik…
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Başkanı Kenan KURU: Kamu hizmetlerinde önemli varlığı bulunan Kamu Çalışanı Öğretmenlerdir. “24 Kasın Öğretmenler günü” kutlu olsun.
Kamunun bütün alanlarındaki hizmetleri yerine getiren Kamu Çalışanlarıdır. EĞİTİM VE ÖĞRETİM’ le de uygar devlet olunabilmesi için vatan esaslarının tamamen olması ve birbirleriyle bütünleşmesi olmazsa olmazdır. TÜRKAV olarak ifade etmekteyiz ki; 24 Kasım, diğer bir ifadeyle “Öğretmenler gününü” kutlarken, nesillerin yetişmesinden geleceğe güvenle bakabilmesinde hizmet ülküsüyle çabası olan Öğretmendir.
Öğretmenlerimizi, gelecek kuşaklara kültür aktarma, kişilik kazandırma gibi üstlendikleri önemi ile sorumluluk taşımaları değerlendirildiğinde TÜRKAV olarak tebrik ediyorum. Ayrıca, objektif ve gerçekçi sorumluluklarını yerine getirerek her türlü fedakârlığa karşı sundukları hizmetler için de Öğretmenlerimizin hakkını TÜRKAV olarak teslim ediyoruz.
Dilin, milletlerin tarihinde önemli yeri ve varlığı bulunmaktadır. Değişlik coğrafyalarda, aynı dili konuşanların, değişik lehçeleri kullanmaları sonucu kişiler arasında köklü bir yakınlık, sevgi ve saygı bağları için dil birliği bilincini veren de Öğretmendir.
Çeyrek asırdan fazla demokrasiye hizmet eden TÜRKAV, Ülkemizde çok değerli insanlar yetiştirdiği bilinmektedir. Kamu yönetiminden, bilim hayatından her alanında var olan Kamu hizmetlerinde bu değerli insanların büyük hizmetleri olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Bu vesileyle, bu gün hepsine TÜRKAV adına ayrı ayrı, teşekkür ediyorum. Ve haklarının teslim edilmesini ifade ediyorum.
“24 Kasım Öğretmenlerimizin Öğretmenler günü kutlu olsun”
Minnetlerimizle…

- Advertisment -

En popüler

Kenan Eroğlu Yazdı – Biz Her Konudan Anlarız(!)

Kenan Eroğlu Yazdı - Biz Her Konudan Anlarız(!) Monşer: -Bir türlü anlamıyorum, Polis bugün tutukluyor, ertesi günü birkaçını serbest bırakıyor. Adamın suçu yoksa neden tutukluyorsunuz?...

Kerem Taşkın-Zeytin Dalı

Kerem Taşkın-Zeytin Dalı Barışın simgesidir zeytin dalı Küskünlerde artık barışmalı Kırılmışsa bir zeytin dalı Herkes birbirinine koşmalı Dallar da zeytinler Bahçelerde çiçekler Gönüllerde filizler Gülsün artık yüzler Nedir bu inatlar Kırılmış kanatlar Bitmezse bu ayrılıklar Paklar...

Devlet Bahçeli: Kiralık Anket Şirketleri Amasya’ya Baktınız mı?

Devlet Bahçeli: Kiralık Anket Şirketleri Amasya’ya Baktınız mı? Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 31 Ocak 2023 tarihli TBMM Grup Toplantısında yapmış oldukları...

Devlet Bahçeli: İP Başkanı Diyarbakır’a Gidip Utanmadan, Sıkılmadan, Vicdanı Sızlamadan Silahlara Veda Mesajı Vermiştir.

Devlet Bahçeli: İP Başkanı Diyarbakır’a Gidip Utanmadan, Sıkılmadan, Vicdanı Sızlamadan Silahlara Veda Mesajı Vermiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 29 Ocak 2023...

Son Yorumlar