10.3 C
Ankara
2. Ekim. 2023
No menu items!
Ana Sayfa Genel Türkiye Kamusen Konfederasyona Bağlı Beş Sendikanın Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Türkiye Kamusen Konfederasyona Bağlı Beş Sendikanın Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Türkiye Kamusen Konfederasyona Bağlı Beş Sendikanın Genel Kurulu Gerçekleştirildi
Konfederasyonumuza bağlı Türk Sağlık-Sen, Türk Tarım Orman-Sen, Türk Ulaşım-Sen, Türk İmar-Sen, Türk Yerel Hizmet-Sen’de genel kurul heyecanı Ankara’nın farklı otellerde 19-20 Şubat tarihlerinde yaşandı. Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci Türk Sağlık-Sen 7. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden güven tazeleyerek Genel Başkan oldu.
Başkent Ankara’da farklı otellerde gerçekleşen genel kurullarımız coşku içinde yapılırken, ülkemizin her bir köşesinden gelen üst kurul delegelerimiz bugün ve yarın yapılacak seçimlerde oylarını kullanarak önümüzdeki dört yıl boyunca sendikalarımızın yol haritasını belirleyecek Genel Başkan ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerini seçtiler.
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikaların genel başkanları ve yöneticileri, TÜRKAV Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Doğan Köz, Ülkü Ocakları Ankara il Başkanı Abdullah Yüksel’de genel kurullara katılarak hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

ÖNDER KAHVECİ: YENİ SEÇİLEN ARKADAŞLARI TEBRİK EDİYOR, GÖREVDEN AYRILANLARA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM
Sendikaların Genel Kurullarını ayrı ayrı ziyaret ederek “Hayırlı olsun” diyen Genel Başkan Önder Kahveci, “Bugün Türk memurunun umudu Türkiye Kamu-Sen’imizin 5 ayrı sendikasının 7. Olağan Genel Kurullarını gerçekleştiriyoruz. Konfederasyonumuzun yiğit sevdalıları bugün başkent Ankara’mızın ayrı noktalarında Türk memurunun daha ileri gidebilmesi, kazanımlarının daha da çoğalması adına iradelerini ortaya koymaktadır. Beş ayrı sendikamızda yapılan seçimlerin camiamıza, memurlarımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.
Ülkemizin her bir köşesinden Türkiye Kamu-Sen sevdası için yollara düşüp gelen delegelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. Türkiye Kamu-Sen genel kurulları ile daha da güçlenecek, gerek alanda gerekse masada kamu görevlileri ve emeklilerimiz için mücadelesini yılmadan sürdürecektir. Ben bugün yapılan genel kurullarımızda görev alan yeni genel başkan ve yöneticilerimizi tebrik ediyor, görevlerinden ayrılan bu teşkilatın üzerinde emekleri olan tüm arkadaşlarıma yeni yaşamlarında mutluluklar diliyorum. Onların bilgi ve birikimleri bizlere her zaman yol gösterecektir. Toyumuz hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

YAŞAR YILDIRIM: TÜRKİYE KAMU-SEN BUGÜN BEŞ GENEL KURULLA BİR ŞÖLENE İMZA ATMAKTADIR
Genel Kurullara katılarak hayırlı olsun dileklerini ileten MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım’da, teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Yıldırım, “Kurulduğu 30 yıldan beri ortaya koyduğu tavır ve duruşla Türk memurunun gönlünde taht kuran Türkiye Kamu-Sen beş sendikasının genel kurulu ile tam anlamıyla bir şölene imza atmaktadır.
Hem masada hem alanda bugüne dek sayısız kazanıma imza atan işte bu teşkilat ve bu teşkilatın mensuplarıdır. Türkiye Kamu-Sen bizlerin göz bebeğidir. Kamu çalışanlarının hak ve menfaatleri konusunda ortaya koyduğunuz tavır ile beraber milli meselelerde de sadece devletinden taraf olan bir Kamu-Sen her türlü övgünün üzerindedir.
Bizler sizlerin her zaman desteği olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle, sendikalarımızın genel kurullarını bir kez daha tebrik ediyor, yeni seçilen arkadaşlarımız kutluyor, görevden ayrılanlara ise teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Yapılan seçimler neticesinde;

Türk Sağlık-Sen’de
Önder Kahveci (Genel Başkan)
Ümit Turhan (Genel Bşk. Yrd.)
Kenan Karaçam (Genel Bşk. Yrd.)
Mücahit Gökhan Şahin (Genel Bşk. Yrd.)
Mustafa Köse (Genel Bşk. Yrd.)
Kemal Kazak (Genel Bşk. Yrd.)
Orhan Yılmaz (Genel Bşk. Yrd.)

Türk Ulaşım-Sen’de
Mustafa Nurullah Albayrak (Genel Başkan)
Ömer Ağca (Genel Bşk. Yrd.)
İlker Çelikus (Genel Bşk. Yrd.)
Muhsin Polat (Genel Bşk. Yrd.)
Mustafa Alcan (Genel Bşk. Yrd.)

Türk Tarım Orman-Sen’de
Ahmet Demirci (Genel Başkan)
Mustafa Buyruk (Genel Bşk. Yrd.)
Erdal Polat (Genel Bşk. Yrd.)
Gürkan Bozkurt (Genel Bşk. Yrd.)
Hasan Nuri Akça (Genel Bşk. Yrd.)

Türk İmar-Sen’de
Zafer Çelik (Genel Başkan)
Özgür Süzgün (Genel Bşk. Yrd.)
Ünsal Ocak ( (Genel Bşk. Yrd.)
Kamuran Uluyüz (Genel Bşk. Yrd.)
Erol Takaüt (Genel Bşk. Yrd.)

Türk Yerel Hizmet-Sen’de
Tuncay Erden (Genel Başkan)
Alparslan Gün (Genel Bşk. Yrd.)
Mehmet Demir (Genel Bşk. Yrd.)
Ramazan Karakuş (Genel Bşk. Yrd.)
İbrahim Tabakoğlu (Genel Bşk. Yrd.)
Abdullah Yüksel (Genel Bşk. Yrd.)
Ömer Yankaş (Genel Bşk. Yrd.)

yeni görev alan isimler oldu.

- Advertisment -

En popüler

Devlet Bahçeli: Terör Örgütleri ve Arkasındaki Destekçileri Ne Yaparlarsa Yapsınlar Asla Emellerine Muvaffak Olamayacaklardır.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 1 Ekim 2023 tarihili sosyal medya hesabı X üzerinden yayınladıkları mesajlarını sunuyoruz. Bugün sabah Emniyet Genel Müdürlüğümüzü...

Faiq Alakbarli: Dünyanın Bütün Güçleri Türkiye-Azerbaycan Birliğini Hesaba Katmalı

Siyaset Bilimci Faiq Alakbarli son günlerde yaşanan olaylarla ilgili yazılı bir açıklama yayınladı. Açıklama şöyle; Yerel nitelikteki askeri operasyonların Azerbaycan için geniş ufuklar açtı. Şehirlerimizin ve...

Yiğit Emir Ahi’nin Yazar Emre Timur İle Söyleşisi

Röportaj : Yiğit Emir AHİ Emre Bey, size klasik bir sorum olacak belki ama biz okurlarınız olarak Emre Bey’i biraz daha tanımak istesek sizin bize...

Mahir Adıbeş Gezdi ve Yazdı-Zamanın Sularla Aktığı Yer (AYDER)

İkindi vakti vardık Ayder’e, dostum Recep Yaşar otelde yerimizi hazırlatmış. Yollar çok kalabalık, araba park yerinde sıkıntı var. Çok sayıda seyahat otobüsleri trafiği yavaşlatıyor....

Son Yorumlar