10.3 C
Ankara
5. Mart. 2024
No menu items!
Ana Sayfa Siyaset MHP 2024 Mahalli İdareler Seçimleri İçin Kesinleşen Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam...

MHP 2024 Mahalli İdareler Seçimleri İçin Kesinleşen Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından 2024 Mahalli İdareler Seçimleri Kesinleşen Belediye Başkan Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor.

İşte Etap Etap Belediye Başkan Adayları

6. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (19 OCAK 2024)

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 6. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 İlçe Belediye Başkan Adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

1

ANTALYA/ FİNİKE

BÜYÜKŞEHİR İLÇE

CENK ŞİMŞEK

2

İZMİR/ DİKİLİ

BÜYÜKŞEHİR İLÇE

SEMA AKINCI

3

ADIYAMAN/ BESNİ

İLÇE

MUSTAFA ALTIN

4

ADIYAMAN/ ÇELİKHAN

İLÇE

MEHMET BAHADDİN DOLAŞ

5

ADIYAMAN/ GERGER

İLÇE

YASİN SARITEMUR

6

ADIYAMAN/ SAMSAT

İLÇE

RAMAZAN BERK

7

ADIYAMAN/ SİNCİK

İLÇE

ABDULLAH GÜNER

8

ADIYAMAN/ TUT

İLÇE

İBRAHİM HALİL KILAVUZ

9

AĞRI/ DİYADİN

İLÇE

MEHMET NURİ KAYA

10

AĞRI/ DOĞUBEYAZIT

İLÇE

FERDİ ERTAŞ

11

AĞRI/ HAMUR

İLÇE

CEMAL YAKUT

12

AĞRI/ TUTAK

İLÇE

SUAT ENGİN

13

AMASYA/ GÖYNÜCEK

İLÇE

KADİR FATİH ERDOĞAN

14

AMASYA/ GÜMÜŞHACIKÖY

İLÇE

ÖMER FARUK DERTLİOĞLU

15

AMASYA/ HAMAMÖZÜ

İLÇE

FATİH BAYRAKTAR

16

AMASYA/ MERZİFON

İLÇE

BÜNYAMİN ARSLAN

17

AMASYA/ SULUOVA

İLÇE

RIFAT UZUN

18

AMASYA/ TAŞOVA

İLÇE

SİNAN YILMAZ

19

ARDAHAN/ DAMAL

İLÇE

DOĞUKAN TURGUT

20

ARDAHAN/ ÇILDIR

İLÇE

NAVRUZ GÜNDOĞDU

21

ARDAHAN/ GÖLE

İLÇE

OKTAY ARSLAN

22

ARDAHAN/ POSOF

İLÇE

NİHAT SAYDAN

23

EDİRNE/ENEZ

İLÇE

AHMET DEMİRCİ

24

EDİRNE/ HAVSA

İLÇE

HASAN ÖZEN

25

EDİRNE/ İPSALA

İLÇE

AYBİKE ŞİMŞEK

26

EDİRNE/ KEŞAN

İLÇE

SERDAR DUMAN

27

KIRIKKALE/ BAHŞILI

İLÇE

HALİL İBRAHİM BİŞGİN

28

KIRIKKALE/ DELİCE

İLÇE

AYTEKİN ARAÇ

29

KIRIKKALE/ ÇELEBİ

İLÇE

NAFİ YAKUT

30

KIRIKKALE/ KESKİN

İLÇE

MUSTAFA ALP SİLSÜPÜROĞLU

31

KIRIKKALE/ SULAKYURT

İLÇE

İSMAİL BİLDİK

32

KIRIKKALE/ YAHŞİHAN

İLÇE

OSMAN TÜRKYILMAZ

33

KİLİS/ ELBEYLİ

İLÇE

ADİL ÖZKAN

34

KİLİS/ MUSABEYLİ

İLÇE

MEHMET ÖLMEZ

35

KİLİS/ POLATELİ

İLÇE

DURAN KURŞUNOĞLU

36

NEVŞEHİR/ ACIGÖL

İLÇE

MEHMET EROĞLU

37

NEVŞEHİR/ AVANOS

İLÇE

MUSTAFA KENAN SARITAŞ

38

NEVŞEHİR/ DERİNKUYU

İLÇE

YUSUF GEMİCİ

39

NEVŞEHİR/ GÜLŞEHİR

İLÇE

ERKAN ÇİFTÇİ

40

NEVŞEHİR/ KOZAKLI

İLÇE

CELALETTİN GÜVEN

41

NEVŞEHİR/ ÜRGÜP

İLÇE

MUSTAFA ÖZ

42

RİZE/ ÇAYELİ

İLÇE

İSMAİL HAKKI ÇİFTÇİ

43

RİZE/ İKİZDERE

İLÇE

HAKAN KARAGÖZ

44

RİZE/ İYİDERE

İLÇE

OSMAN METE

45

TOKAT/ ALMUS

İLÇE

BEKİR ÖZER

46

TOKAT/ ARTOVA

İLÇE

NAZİF ÇUHACI

47

TOKAT/ BAŞÇİFTLİK

İLÇE

GÜRSEL BAYRAM

48

TOKAT/ ERBAA

İLÇE

ERTUĞRUL KARAGÖL

49

TOKAT/ NİKSAR

İLÇE

AZMİ YILDIRIM

50

TOKAT/ PAZAR

İLÇE

ŞERAFETTİN PERVANLAR

51

TOKAT/ REŞADİYE

İLÇE

ERGÜL ÜNAL

52

TOKAT/ SULUSARAY

İLÇE

DAVUT KILIÇ

53

TOKAT/ TURHAL

İLÇE

ORHAN YAYLI

54

TOKAT/ YEŞİLYURT

İLÇE

MUHSİN YILMAZ

55

TOKAT/ ZİLE

İLÇE

ALİ ÖZGAN

7. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (21 OCAK 2024)

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 7. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 İl,  54 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

1

DÜZCE

İL

YILMAZ ESER

2

ÇANAKKALE/ AYVACIK

İLÇE

MUHARREM ŞAHİN

3

ÇANAKKALE/ BAYRAMİÇ

İLÇE

TUNCAY ÖZKAYA

4

ÇANAKKALE/ BİGA

İLÇE

SITKI KEÇECİ

5

ÇANAKKALE/ BOZCAADA

İLÇE

SAMET TURHAL

6

ÇANAKKALE/ ÇAN

İLÇE

DAVUT KARAGÖZ

7

ÇANAKKALE/ EZİNE

İLÇE

TAHSİN YÜKSEL

8

ÇANAKKALE/ GELİBOLU

İLÇE

HÜSEYİN ÖNER GÜNDOĞDU

9

ÇANAKKALE/ GÖKÇEADA

İLÇE

HALİL RÜŞTÜ AKGÜN

10

ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

İLÇE

ÂDEM BALTA

11

ÇANAKKALE/ YENİCE

İLÇE

KEMAL CANGÜL

12

DÜZCE/ AKÇAKOCA

İLÇE

MEHMET OKAN YANMAZ

13

DÜZCE/ CUMAYERİ

İLÇE

MUSTAFA KOLOĞLU

14

DÜZCE/ ÇİLİMLİ

İLÇE

İSMAİL BAYRAK

15

DÜZCE/ GÖLYAKA

İLÇE

MUZAFFER COŞKUN

16

DÜZCE/ KAYNAŞLI

İLÇE

EFTAL ALTUNDAL

17

EDİRNE/ LALAPAŞA

İLÇE

BEDİR ADIYAMAN

18

EDİRNE/ MERİÇ

İLÇE

AHMET DURMAZ

19

EDİRNE/ SÜLOĞLU

İLÇE

HALİL ÖZGÜVEN

20

EDİRNE/ UZUNKÖPRÜ

İLÇE

ERDOĞAN ORMAN

21

GİRESUN/ ALUCRA

İLÇE

METE METİNYURT

22

GİRESUN/ BULANCAK

İLÇE

FATİH ALPARSLAN

23

GİRESUN/ ÇAMOLUK

İLÇE

FATİH DÜZ

24

GİRESUN/ DERELİ

İLÇE

CİHAN ÖZDEMİR

25

GİRESUN/ DOĞANKENT

İLÇE

RESUL TEKİN

26

GİRESUN/ ESPİYE

İLÇE

İBRAHİM YANIK

27

GİRESUN/ EYNESİL

İLÇE

BARIŞ GÜDÜK

28

GİRESUN/ GÖRELE

İLÇE

HASAN ALİ KODAL

29

GİRESUN/ KEŞAP

İLÇE

NİHAT YILMAZ

30

GİRESUN/ ŞEBİNKARAHİSAR

İLÇE

MUSTAFA ZAHİR BAKICI

31

GİRESUN/ YAĞLIDERE

İLÇE

YAŞAR İBAŞ

32

ISPARTA/ AKSU

İLÇE

AKSOY KARADUMAN

33

ISPARTA/ ATABEY

İLÇE

AZİZ ERASLAN

34

ISPARTA/ EĞİRDİR

İLÇE

MEHMET DEMİREL

35

ISPARTA/ GELENDOST

İLÇE

HAKAN DEMİRTAŞ

36

ISPARTA/ GÖNEN

İLÇE

METE ELCİM

37

ISPARTA/ KEÇİBORLU

İLÇE

İBRAHİM GÜNDÜZ

38

ISPARTA/ SÜTÇÜLER

İLÇE

KASIM KUTLU

39

ISPARTA/ YALVAÇ

İLÇE

HALİL HİLMİ TÜTÜNCÜ

40

KIRKLARELİ/ BABAESKİ

İLÇE

HAKAN ARICI

41

KIRKLARELİ/ DEMİRKÖY

İLÇE

MUHLİS YAVUZ

42

KIRKLARELİ/ LÜLEBURGAZ

İLÇE

İBRAHİM YILMAZ

43

KIRKLARELİ/ PEHLİVANKÖY

İLÇE

PINAR AKYÜZ ŞAHİN

44

KIRKLARELİ/ PINARHİSAR

İLÇE

SABRİ ÖZCAN

45

KIRKLARELİ/ VİZE

İLÇE

SENCER KARAMAN

46

UŞAK/ BANAZ

İLÇE

AZİZ BULUT

47

UŞAK/ EŞME

İLÇE

İLHAN ÖZKAN

48

UŞAK/ KARAHALLI

İLÇE

ŞENEL ÇAKIR

49

UŞAK/ SİVASLI

İLÇE

ALİ ÇETİN

50

UŞAK/ ULUBEY

İLÇE

YORUM ESKİCİ

51

YALOVA/ ALTINOVA

İLÇE

KEMAL ŞENOL

52

YALOVA/ ARMUTLU

İLÇE

MUSTAFA TOKAT

53

YALOVA/ ÇINARCIK

İLÇE

LEYLA KILIÇ

54

YALOVA/ ÇİFTLİKKÖY

İLÇE

YAŞAR BOZ

55

YALOVA/ TERMAL

İLÇE

SERKAN ERGEN

8. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (24 OCAK 2024)

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 8. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 İlçe Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

1

KAHRAMANMARAŞ/ ÇAĞLAYANCERİT

BÜYÜKŞEHİR İLÇE

HASAN ONARAN

2

MUĞLA/ FETHİYE

BÜYÜKŞEHİR İLÇE

MUHAMMET KÖKTEN

3

ÇORUM/MECİTÖZÜ

İLÇE

OKAN ARIK

4

ÇORUM/ORTAKÖY

İLÇE

RAMAZAN ÖNCÜL

5

ÇORUM/ OĞUZLAR

İLÇE

ALİ YARBAŞI

6

AĞRI/ ELEŞKİRT

İLÇE

FESİH KÖSEN

7

AĞRI/ PATNOS

İLÇE

BİLAL ŞİMŞEK

8

AĞRI/ TAŞLIÇAY

İLÇE

HÂKİM TAŞDEMİR

9

BİLECİK/ BOZÜYÜK

İLÇE

BAHADIR ÇETİN

10

BİLECİK/ GÖLPAZARI

İLÇE

İBRAHİM CEBECİ

11

BİLECİK/ İNHİSAR

İLÇE

ABDULLAH TÖRENCİ

12

BİLECİK/ OSMANELİ

İLÇE

ÖMER OYAR

13

BİLECİK/ PAZARYERİ

İLÇE

GÖKHAN DEĞİRMEN

14

BİLECİK/ SÖĞÜT

İLÇE

İSMET SEVER

15

BİLECİK/ YENİPAZAR

İLÇE

İLHAN ÖZDEN

16

HAKKÂRİ/ ÇUKURCA

İLÇE

NACİ SEVİNÇ

17

HAKKÂRİ/ DERECİK

İLÇE

ERKAN KAYA

18

HAKKÂRİ/ ŞEMDİNLİ

İLÇE

HALİM YILDIRIM

19

IĞDIR/ ARALIK

İLÇE

ÜMİT OK

20

IĞDIR/ KARAKOYUNLU

İLÇE

BAYRAM ALİ BALLI

21

IĞDIR/ TUZLUCA

İLÇE

SİNAN KELAT

22

ISPARTA/ ŞAKİRKARAAĞAÇ

İLÇE

MEVLÜT KARATAŞ

23

ISPARTA/ ULUBORLU

İLÇE

GÜLER KÜÇÜKEROĞLU

24

ISPARTA/ YENİŞARBADEMLİ

İLÇE

MEVLÜT BAYSAL

25

KASTAMONU/ DADAY

İLÇE

NECMETTİN PİRCİ

26

KIRKLARELİ/ KOFÇAZ

İLÇE

LEVENT ŞENOL

27

MUŞ/ BULANIK

İLÇE

KASIM ÖZENÇ

28

MUŞ/ HASKÖY

İLÇE

CEMAL ORBAY

29

MUŞ/ KORKUT

İLÇE

MEHMET ALİ SÖYLEMEZ

30

MUŞ/ MALAZGİRT

İLÇE

MUSTAFA YILDIRIM

31

MUŞ/ VARTO

İLÇE

SERACEDDİN SOLHAN

32

SİİRT/ BAYKAN

İLÇE

ABDURRAHMAN DİLMAÇ

33

SİİRT/ ERUH

İLÇE

TAHİR KESKİN

34

SİİRT/ KURTALAN

İLÇE

KAMURAN SÖZUNCU

35

SİİRT/ PERVARİ

İLÇE

ALİ BATUR

36

SİİRT/ ŞİRVAN

İLÇE

ERTUNÇ ENSARİOĞLU

37

SİİRT/ TİLLO

İLÇE

ADİL ALKIN

38

SİNOP/ ERFELEK

İLÇE

FERHAT KÖKLÜ

39

SİNOP/ GERZE

İLÇE

MUSTAFA ÖZ

40

SİNOP/ TÜRKELİ

İLÇE

SATI GÜREL

41

SİVAS/ ULAŞ

İLÇE

TURAN İLBEY

42

ŞIRNAK/ BEYTÜŞŞEBAP

İLÇE

MAZLUM GÜLER

43

ŞIRNAK/ GÜÇLÜKONAK

İLÇE

NAZMİ YILMAZ

44

ŞIRNAK/ İDİL

İLÇE

BÜLENT ŞEKİRDEN

45

ŞIRNAK/ SİLOPİ

İLÇE

MEHMET KARAHANLI

46

ŞIRNAK/ ULUDERE

İLÇE

NAZMİ AKYÜREK

47

TUNCELİ/ ÇEMİŞGEZEK

İLÇE

HASAN HAYRİ KANDU

48

TUNCELİ/ HOZAT

İLÇE

TAYYAR ORHAN

49

TUNCELİ/ MAZGİRT

İLÇE

NİYAZİ KORKMAZ

50

TUNCELİ/ NAZIMİYE

İLÇE

CANER TURMUŞ

51

TUNCELİ/ OVACIK

İLÇE

KAMİL ARSLAN

52

TUNCELİ/ PERTEK

İLÇE

İRFAN SAĞLIYAN

53

TUNCELİ/ PÜLÜMÜR

İLÇE

ASIM KOÇOĞLU

54

ZONGULDAK/ KİLİMLİ

İLÇE

SERDAR YARALI

55

ZONGULDAK/ KOZLU

İLÇE

MUHAMMET ÖZDEMİR

 

9. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (25 OCAK 2024)

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 9. etap olarak adaylıkları kesinleşen 1 Büyükşehir İlçe, 2 İlçe, 52 Belde Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

BÜYÜKŞEHİR

İLÇE

 

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

1

İZMİR

TİRE

 

ARİF DEMİRKAN

İL

İLÇE

BELDE

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

2

ÇANAKKALE

ECEABAT

 

HAKAN ELİK

3

NEVŞEHİR

HACIBEKTAŞ

HULİSİ KURT

4

ÇORUM

MERKEZ

 DÜVENCİ

İSMAİL TÜRK

5

ÇORUM

ORTAKÖY

AŞDAVUL

ERTUĞRUL ÇALIŞKAN

6

GÜMÜŞHANE

MERKEZ

 ARZULARKABAKÖY

ÇETİN RIZA TANIŞ

7

GÜMÜŞHANE

KELKİT

SÖĞÜTLÜ

İSA KOÇ

8

NEVŞEHİR

 ACIGÖL

KARAPINAR

CAFER SOYLU

9

NEVŞEHİR

 ACIGÖL

TATLARİN

ERCAN SELVİ

10

NEVŞEHİR

AVANOS

 ÇALIŞ

MUSTAFA DEMİR

11

NEVŞEHİR

AVANOS

KALABA

MUSTAFA KÖROĞLU

12

NEVŞEHİR

AVANOS

ÖZKONAK

MAHMUT TÜRKKAN

13

NEVŞEHİR

DERİNKUYU

YAZIHÜYÜK

BURHANETTİN KARAKETİR

14

NEVŞEHİR

ÜRGÜP

ORTAHİSAR

ALİ İHSAN ÖZENLİ

15

NEVŞEHİR

MERKEZ

ÇAT

ZÜBEYİR KALAY

16

NEVŞEHİR

MERKEZ

GÖRE

İSMAİL GÜZEL

17

NEVŞEHİR

MERKEZ

GÖREME

ÖMER EREN

18

NEVŞEHİR

MERKEZ

KAVAK

FERİDUN BAĞCI

19

NEVŞEHİR

MERKEZ

KAYMAKLI

HARUN ÇEKİÇ

20

NEVŞEHİR

MERKEZ

NAR

MELİKE UÇAR

21

NEVŞEHİR

MERKEZ

SULUSARAY

FATİH KALKAN

22

NEVŞEHİR

MERKEZ

UÇHİSAR

ABDULLAH ÇAMCI

23

TOKAT

ALMUS

AKARÇAY GÖRÜMLÜ

ATİLLA ÇOBAN

24

TOKAT

ALMUS

ATAKÖY

KÜRŞAT ALPEREN

25

TOKAT

ALMUS

ÇEVRELİ

SADİ ERTAN SOYSAL

26

TOKAT

ALMUS

GÖLGELİ

KORAY ERMAN

27

TOKAT

ALMUS

KINIK

ENES TALAY

28

TOKAT

BAŞÇİFTLİK

HATİPLİ

CANSOY ERASLAN

29

TOKAT

ERBAA

GÖKAL

OSMAN AKBULUT

30

TOKAT

ERBAA

KARAYAKA

AYKUT SEFA BAŞAR

31

TOKAT

ERBAA

TANOBA

VURAL ÖZDEMİR

32

TOKAT

MERKEZ

ÇAMLIBEL

MURAT ALPER

33

TOKAT

MERKEZ

ÇAT

RAMAZAN ALTUN

34

TOKAT

MERKEZ

EMİRSEYİT

HÜSEYİN SAĞDIÇ

35

TOKAT

MERKEZ

GÜRYILDIZ

MUSTAFA ÖZER

36

TOKAT

NİKSAR

GÖKÇELİ

FERHAT ÖZGÜL

37

TOKAT

NİKSAR

GÜRÇEŞME

ALPEREN MUSTAFA ÖZATA

38

TOKAT

NİKSAR

SERENLİ

NURETTİN KELEŞ

39

TOKAT

NİKSAR

YAZICIK

MEHMET ALKIN

40

TOKAT

NİKSAR

YOLKONAK

SÜLEYMAN ÖZGÜR

41

TOKAT

PAZAR

ÜZÜMÖREN

BEKİR ÖNCÜ

42

TOKAT

REŞADİYE

BAYDARLI

ERSOY DEMİR

43

TOKAT

REŞADİYE

BEREKETLİ

NECAATTİN ŞAHİN

44

TOKAT

REŞADİYE

BOZÇALI

OSMAN BAYHAN

45

TOKAT

REŞADİYE

CİMİTEKKE

SALİH KOÇ

46

TOKAT

REŞADİYE

DEMİRCİLİ

İSMET ŞAHİN

47

TOKAT

REŞADİYE

HASANŞEYH

GÖKHAN KESKİN

48

TOKAT

TURHAL

ŞENYURT

MUAMMER BAY

49

OSMANİYE

MERKEZ

CEVDETİYE

ÖMER VARIŞLI

50

OSMANİYE

DÜZİÇİ

ATALAN

SÜLEYMAN YILDIRIM

51

OSMANİYE

DÜZİÇİ

BÖCEKLİ

İBRAHİM ÇERÇİ

52

OSMANİYE

DÜZİÇİ

ELLEK

RECEP SOY

53

OSMANİYE

DÜZİÇİ

YARBAŞI

ALİ GÜZEL

54

OSMANİYE

SUMBAS

MEHMETLİ

 İBRAHİM ÇALIK

55

OSMANİYE

TOPRAKKALE

TÜRKMEN

VELİ FİDAN

 

10. ETAP AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI (26 OCAK 2024) 

Partimizin yetkili kurullarının yapmış olduğu değerlendirme ve Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ’nin onayları sonucunda 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde 10. etap olarak adaylıkları kesinleşen 2 Büyükşehir İlçe, 53 Belde Belediye Başkan Adayımız olmak üzere toplam 55 adayımızın isim listesi aşağıdadır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

BÜYÜKŞEHİR

İLÇE

 

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

1

TEKİRDAĞ

MURATLI

İMDAT ALTINTAŞ

2

TEKİRDAĞ

SARAY

MÜMİN BULUŞ

 

İL

İLÇE

BELDE

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

3

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

BEYYAZI

ASIM ALTINTAŞ

4

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

ÇAYIRBAĞ

RAŞİT KOÇAK

5

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

ÇIKRIK

İBRAHİM ÇETİNAKTI

6

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

DEĞİRMENAYVALI

AHMET KIZILKAYA

7

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

ERKMEN

MUSTAFA AKALIN

8

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

FETHİBEY

MUSTAFA ÖZDEMİR

9

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

GEBECELER

MEDET SUNA

10

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

IŞIKLAR

EROL ÖZAĞIL

11

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

KOCATEPE

MUSTAFA ÇINGIRAK

12

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

NURİBEY

ABDULLAH ÇAKMAK

13

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

SALAR

GAZİ AVŞAR

14

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

SUSUZ

İBRAHİM IŞILAK

15

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

SÜLÜMENLİ

HÜSEYİN VAROL

16

AFYONKARAHİSAR

MERKEZ

SÜLÜN

ŞÜKRÜ BACAK

17

AFYONKARAHİSAR

BOLVADİN

DİŞLİ

AHMET MERT

18

AFYONKARAHİSAR

BOLVADİN

ÖZBURUN

BÜNYAMİN ÖZDEMİR

19

AFYONKARAHİSAR

ÇAY

KARACAÖREN

MUHTEREM ALGÜL

20

AFYONKARAHİSAR

ÇAY

PAZARAĞAÇ

YASİN ŞAHİN

21

AFYONKARAHİSAR

ÇOBANLAR

KOCAÖZ

HALİL YAKUP DEMET

22

AFYONKARAHİSAR

DİNAR

HAYDARLI

KADİR ÖCEL

23

AFYONKARAHİSAR

DİNAR

TATARLI

MUSA KAYER

24

AFYONKARAHİSAR

EMİRDAĞ

DAVULGA

SALİH GÜNDOĞAN

25

AFYONKARAHİSAR

EMİRDAĞ

GÖMÜ

RAMAZAN ERYILMAZ

26

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

DÖĞER

MEHMET DEMİREL

27

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

GAZLIGÖL

ALİ KIRKPINAR

28

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

KAYIHAN

ÖMER ŞAHİN

29

AFYONKARAHİSAR

İHSANİYE

YAYLABAĞI

SEYDİ AHMET SİVRİTEPE

30

AFYONKARAHİSAR

İSCEHİSAR

SEYDİLER

H. HÜSEYİN TOKDEMİR

31

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

AHMETPAŞA

EYÜP YAKAN

32

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

AKÖREN

CAFER CANDAN

33

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

DÜZAĞAÇ

SELÇUK ÇETİNKAYA

34

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

GÜNEY

ZAFER BERİM

35

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

KILIÇARSLAN

HALİL ÇELEBİ

36

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

KIRKA

BEKİR UYKAN

37

AFYONKARAHİSAR

SİNANPAŞA

SERBAN

ŞAHABETTİN ÇAKIR

38

AFYONKARAHİSAR

SULTANDAĞI

DEREÇİNE

BAKİ KARAYEL

39

AFYONKARAHİSAR

SULTANDAĞI

YEŞİLÇİFTLİK

ÖZKAN ALKIN

40

AKSARAY

MERKEZ

BAĞLIKAYA

DURSUN ESER

41

AKSARAY

MERKEZ

TOPAKKAYA

HARUN OFLAZ

42

AKSARAY

MERKEZ

HELVADERE

ARİF BELLİKLİ

43

AKSARAY

ESKİL

EŞMEKAYA

İSMAİL HAKKI GÜNEŞ

44

AKSARAY

GÜLAĞAÇ

DEMİRCİ

NECİP TAL

45

AKSARAY

GÜLAĞAÇ

GÜLPINAR

ERSOY KARA

46

AKSARAY

GÜLAĞAÇ

SARATLI

BAYRAM ÖZKAN

47

AKSARAY

GÜZELYURT

IHLARA

YUNUS AKAR

48

AKSARAY

GÜZELYURT

SELİME

TURGUT YAYATAN

49

BOLU

MERKEZ

KARACASU

İRFAN DÜLGER

50

BOLU

MENGEN

GÖKÇESU

İSMAİL BATAK

51

BOLU

MUDURNU

TAŞKESTİ

SAİM ÇEVİK

52

GÜMÜŞHANE

KELKİT

ÖBEKTAŞ

EMSAL DEMİR

53

GÜMÜŞHANE

KELKİT

DEREDOLU

ÖKKEŞ ALKAN

54

GÜMÜŞHANE

KELKİT

 ÜNLÜPINAR

FİKRİ ÖZER

55

GÜMÜŞHANE

KELKİT

GÜMÜŞGÖZE

CEMAL AYDIN


- Advertisment -

En popüler

Devlet Bahçeli: Bugünkü CHP, Atatürk’ün Partisi Değil, DEM’in Oyun Uşağı, Türkiye Düşmanlarının Altı Oklu Uydusudur.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 29 Şubat 2024 tarihli Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu Toplantısı sonrasında yaptığı basın toplantısı konuşmasının...

Şair Kerem Taşkın-Hüzün

Yüreğim hüzünlü Göz yaşım akmıyor Kurudu göz pınarlarım Son baharda dökülen yapraklar gibi Tıpkı içimde dökülen Bir kül gibi savrulur Oradan oraya gönlüm Olduğum yerde Sanki avuçlarım içinde hepsi, Sıksam bir türlü, bıraksam...

Devlet Bahçeli: Fetö’cüleri Aklamak Vatana, Millete Ve Adalete İhanet Değil Midir?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 20 Şubat 2024 tarihinde TBMM Grup Toplantısında yapmış oldukları konuşmasının tam metni ve videosunu sunuyoruz. Değerli Arkadaşlarım, Muhterem...

Tarihçi-Yazar Oktay Ferik Yazdı-Hâkimiyet Bila Kaydu Şart Milletindir

Türk milleti tarihin her safhasında var olmuş, varlığını mutlaka bir devlet ile perçinlemiş, istikrar ve ittihadını milli hasletleri, kültürü ve seciyesi ile asırlara taşımıştır....

Son Yorumlar